Wydawałoby się, że Margaret jest obecnie u szczytu kariery. Niedawno nagrała dobrze przyjętą nową płytę, odbyła trasę koncertową, a także występowała w „The Voice of Poland” jako jurorka.

Jak się jednak okazało, Margaret ma inne plany. Rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, którego wykorzystanie byłoby otwarciem drzwi do światowej kariery.

- Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych – poinformowała na Instagramie Margaret.

Wydawać by się mogło, że to właśnie piosenkarka podziękowała produkcji „The Voice of Poland” za pracę. Jednak, jak informuje Pudelek, już wcześniej trwały próby pozyskania nowej jurorki, która zastąpiłaby Margaret.

Według doniesień portalu, TVP chciało zaprosić do udziału w programie Natalię Nykiel. Młoda wokalistka w ciągu ostatnich kilku lat zrobiła oszałamiającą karierę i stała się pożądanym nazwiskiem w show biznesie.

Telewizja Polska chciała namówić ją do udziału w show oferując rekordowo wysoką stawkę. Natalii Nykiel miano zaproponować milion złotych za objęcie funkcji trenera w „The Voice of Poland”. Dodatkowo wokalistka, która obecnie mieszka w Portugalii, miałaby mieć zapewnione przez TVP loty do Polski w klasie biznes.

Osoba pracująca przy powstawaniu programu ujawniła, że TVP nie poddaje się i po raz kolejny spróbuje namówić Natalię Nykiel do udziału w show. Okazja do tego wydarzy się już niebawem, ponieważ wokalistka zagra w grudniu koncert w Polsce.

View this post on Instagram

🌒✨

A post shared by Natalia Nykiel (@natnykiel) on

Przypomnij sobie o… ZASKAKUJĄCE WYZNANIE MARGARET. "POTRAKTOWAŁAM TEN PROGRAM JAKO TRAMPOLINĘ DO ROBIENIA INNYCH RZECZY”

Jak informował portal Życie: TEN ŚWIĄTECZNY KLASYK MA JUŻ 35 LAT. CZY ZNASZ CIEKAWOSTKI NA TEMAT "LAST CHRISTMAS"

Portal Życie pisał również o… TO MOŻE BYĆ KOLEJNA PIELGRZYMKA PAPIEŻA FRANCISZKA DO POLSKI. ŻYCZLIWIE PRZYJĄŁ ZAPROSZENIE DO SZCZEGÓLNEGO MIASTA