„The Voice of Poland” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Ostatnio odbył się finał show, który wygrała Alicja Szemplińska. Kolejna edycja programu przewidywana jest na jesień przyszłego roku.

Emocje po finale jeszcze nie opadły, a już dopływają do nas kolejne informacje. Jak się okazuje, jedna z jurorek- Margaret może nie wystąpić jako trenerka podczas kolejnej edycji programu.

Jak podaje Fakt.pl, Margaret nie zdecydowała, czy po raz kolejny chciałaby wziąć udział w programie. Jej zdaniem, jest to bardzo obciążające zadanie.

– Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę – zdradza gwiazda.

– Potraktowałam ten program nie tylko jako przygodę, ale jako trampolinę do robienia innych rzeczy. Bardzo chcę pomagać młodym artystom i się dzielić z nimi doświadczeniem, jakie mam – powiedziała w wywiadzie dla Pomponika.

Margaret jest jednym z czterech trenerów. Obok piosenkarki jurorami „The Voice of Poland” są także Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron.