Aleksandra Woźniak zyskała rozpoznawalność dzięki zagraniu w serialu „13 posterunek”. To właśnie rola u boku Cezarego Pazury przyniosła kobiecie prawdziwą sławę.

Niewielu zdaje sobie jednak sprawę, że Aleksandra Woźniak żałuje występu w tym popularnym serialu. Kobieta podkreśla, że przyjęcie tej roli przekreśliło jej szanse na zbudowanie prawdziwej kariery aktorskiej. W wywiadzie dla Plejady Aleksandra przyznaje:

Gdybym wiedziała, co się wydarzy później, nie zagrałabym w "13 posterunku". (...) W momencie zagrania w "13 posterunku" okrzyknięto mnie komercyjną serialową aktorką. (...) Myślę, że gdyby nie szufladka "13 posterunku", miałabym dużo więcej okazji, by się wykazać.

Kobieta podkreśliła również, że aktorom serialowym bardzo ciężko jest otrzymać angaż w bardziej prestiżowych produkcjach:

Aktorom serialowym rzadko składane są propozycje wzięcia udziału w ambitnych projektach. Nie mają nawet szansy, żeby dostać się na casting do poważnego filmu.

Od chwili zakończenia emisji serialu „13 posterunek” niebawem minie 20 lat. W tym czasie Aleksandra Woźniak wystąpiła w kilku innych produkcjach, m.in. w „Złotopolskich”, „Plebanii” czy „Daleko od noszy”. Polscy telewidzowie nadal kojarzą ją przede wszystkim z roli sympatycznej policjantki Kasi.

Aleksandra Woźniak zmieniła zawód

Teraz media poruszyła wiadomość, że Aleksandra Woźniak postanowiła zmienić zawód! Gwiazda „13 posterunku” postanowiła zrealizować swoje marzenie o zostaniu psychologiem. Niedawno podjęła studia i rozpoczęła pracę jako psychoterapeutka. Kobieta podkreśla:

Odkryłam dziedzinę, która fascynuje mnie bardziej niż aktorstwo. Co więcej, gdyby ktoś kazałby mi cofnąć czas i dokonać wyboru, czym chcę się zajmować, a miałabym tylko jedną opcję, postawiłabym na psychologię.

Gwiazda „13 posterunku” nie porzuca jednak aktorstwa na stałe. Aleksandra Woźniak podkreśla, że być może jeszcze kiedyś pojawi się na ekranie:

Nie powiedziałam, że zrezygnuję z aktorstwa. Prywatny gabinet psychologiczny daje mi możliwość samodzielnego zarządzania czasem. Więc jeśli trafi się jakaś ciekawa propozycja aktorska, nie wykluczam, że z niej skorzystam, ale pod telefonem czekać nie będę, zresztą nigdy tego nie robiłam.

rola terapeuty to najwspanialsza rola w jaką mi przyszło w życiu się wcielać( oprócz roli matki, oczywiście😊). Zapraszam do mojego gabinetu w Gdańsku😊

Gepostet von Aleksandra Woźniak Pracownia Psyche am Sonntag, 24. November 2019

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KUBA WOJEWÓDZKI ŻEGNA SIĘ Z WIDZAMI NA INSTAGRAMIE. DZIENNIKARZ WRZUCIŁ WIELE MÓWIĄCE ZDJĘCIE
Portal "Życie" informuje także o... POWSTAJE FILM O KALINIE JĘDRUSIK. WIEMY JUŻ, KTÓRA AKTORKA ZAGRA IKONĘ POLSKIEGO KINA CZASÓW PRL-U
Warto sobie przypomnieć... ZADZIWIAJĄCY STAN MIEJSCA SPOCZYNKU GWIAZDORA SERIALU "RANCZO". CZY CAŁKIEM O NIM ZAPOMNIANO