Jak się dowiadujemy z zamieszczonego na Instagramie przez Marcelinę Zawadzką zdjęcia, prezenterka miała okazję zapozować z Michałem Szpakiem.

Jak widać po zdjęciach, para czuła się świetnie w swoim towarzystwie. Jak się okazuje, oboje kochają bycie w centrum uwagi, a także uwielbiają wzbudzać zainteresowanie paparazzich swoimi stylizacjami.

Podczas sesji, na której Marcelina i Michał wzięli wspólnie udział, pozowali w idealnie pasujących do siebie strojach! Michał Szpak wybrał garnitur w pstrokate cętki, w którym prezentował się świetnie. Marcelina natomiast wystąpiła w klasycznym, czerwonym garniturze, który dzięki swoim wstawkom, nawiązywał do stroju Michała.

Marcelina Zawadzka na co dzień występuje w programie śniadaniowym. Niestety nie zawsze może dać w nim „upust” swoim stylizacyjnym wariacjom. Sesja okazała się świetną okazją do pokazania swojej szalonej natury. Trzeba przyznać, że Marcelina prezentuje się cudownie.

Michał na co dzień zaskakuje nas swoimi stylizacjami. W duecie z Marceliną wygalał znakomicie. Towarzysząca mu w sesji partnerka, idealnie pasowała do szalonego muzyka. Ich stylizacje dopełniały się tworząc idealny duet.

View this post on Instagram

#foreveryoung

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Widać, że para czuje się w swoim towarzystwie znakomicie. Może ta sesja okaże się początkiem wspaniałej przyjaźni?

Przypomnij sobie o… CZY EDYTA GÓRNIAK ZNALAZŁA NOWĄ MIŁOŚĆ? JEJ ADORATOR NIE WIEDZIAŁ NAWET, KIM JEST SŁYNNA GWIAZDA

Jak informował portal Życie: TEN ŚWIĄTECZNY KLASYK MA JUŻ 35 LAT. CZY ZNASZ CIEKAWOSTKI NA TEMAT "LAST CHRISTMAS"

Portal Życie pisał również o… FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA