Od kiedy Wiktoria Gabor zwyciężyła w konkursie Eurowizji Dziecięcej 2019 nie ma zbyt wiele czasu na edukację.

Młoda gwiazda bywa na konferencjach prasowych oraz regularnie pojawia się w studiach radiowych i telewizyjnych, wszystko po to, by promować swój utwór "Superhero", a także w pełni świętować sukces. 

Natłok obowiązków związanych z show-biznesem sprawia, że Viki opuszcza zajęcia w szkole. Sama przyznała, że obecnie jej grafik jest wypełniony po brzegi i nie ma w nim miejsca na codzienne lekcje. 

W rozmowie dla "Plejady" przyznała, że edukacja ma jednak dla niej duże znaczenie i postara się szybko nadrobić zaległości. Wie, że prędzej, czy później będzie musiała znaleźć czas dla szkolnych obowiązków:

"Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego”

Nastolatka dodała, że zamierza zakończyć semestr z dobrymi wynikami, choć przyznaje w tym roku czerownego paska na świadectwie raczej nie będzie.

"Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny”

Wszystko wskazuje więc na to, że młoda gwiazda nie planuje zrezygnować z edukacji. Kariera karierą, ale jak wiadomo nauka jest przecież najważniejsza. 

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! 🥰 Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! 🎶💛💚🧡💜 . Hey guys! I don't even know how to put it into words. 😍 I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. 😊 That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. 🥰 Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! 🎶💛💚🧡💜 . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Warto sobie przypomnieć: VIKI GABOR PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. CZY DZIĘKI TEMU JEJ KARIERA NABIERZE TEMPA

Portal "Życie" pisał: ROKSANA WĘGIEL UJAWNIŁA KOLEJNY WIELKI TALENT. NASTOLATKA JEST ŚWIETNA NIE TYLKO W ŚPIEWIE

Informował również: CZY TO BĘDZIE REPREZENTANTKA POLSKI NA EUROWIZJI? NAPISAŁA JUŻ ZWYCIĘSKIE HITY DLA ROXIE I VIKI