Viki Gabor w ostatnim czasie rozwinęła skrzydła – wygrana w Eurowizji Junior zapewniła jej ogromną popularność. Nastolatka zdecydowanie ma właśnie swoje pięć minut. Ma tyle propozycji oraz nowych obowiązków, że, jak sama przyznała, ciężko jej wygospodarować czas na chodzenie do szkoły.

12-latka została ostatnio zapytana, czy teraz, z racji jej nowych zajęć, zamierza przeprowadzić się do Warszawy. Odpowiedź może zdziwić jej fanów.

- Są takie myśli czasami, ale Kraków to jest moje miasto. To będzie smutne, jak się przeprowadzę. Az drugiej strony Warszawa jest super, tu spędzam bardzo dużo czasu. Zobaczymy, jak na razie jest OK – ujawnia młoda wokalistka.

Dodaje także, że Warszawa to jej drugi dom, a jej ulubionym miejscem w stolicy jest… siedziba Telewizji Polskiej.

- Warszawa jest super, wszyscy wWarszawie są super. Jest ekstra. Bardzo dobrze się tu czuję. Telewizja Polska jest dla mnie jak dom. Zawsze tu wracam zmiłością ichęcią.

24 listopada odbył się kolejny konkurs dziecięcej Eurowizji. Finał okazał się historyczny dla Polaków, ponieważ drugi raz z rzędu plebiscyt wygrała reprezentantka Polski. To pierwszy taki wyczyn w historii. Viki Gabor ze swoim utworem „Superhero” pobiła wszystkich konkurentów i zajęła pierwsze miejsce.

To ogromny sukces dla 12-letniej piosenkarki, która już wcześniej zawalczyła o sławę, biorąc udział w „The Voice Kids”.

Dzięki wygranej Wiktorii Gabor Polska stanęła na podium dwa razy z rzędu. Ubiegłą Eurowizję Junior wygrałaRoksana Węgiel, która dzisiaj rozwija swoją muzyczną karierę i odnosi wiele sukcesów.

Przypomnij sobie o… PAPIEŻ FRANCISZEK PODDAŁ SIĘ TAJEMNICZEJ OPERACJI. MEDIA MIAŁY SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIEĆ

Jak informował portal Życie: CZY VIKI GABOR W OGÓLE CHODZI DO SZKOŁY. "NIE BĘDZIE CZERWONEGO PASKA W TYM ROKU"

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK I SŁAWOMIR NIE WYSTĄPIĄ RAZEM PODCZAS SYLWESTRA 2019. GDZIE BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ GWIAZDORÓW DISCO POLO