Tomasz Kabis był artystą i iluzjonistą. Wziął udział w 6. edycji show TVN-u „Mam talent”, dzięki czemu zyskał niemałą popularność. Zaczarował widzów i jurorów programu swoimi trikami i sztuczkami. Nie wygrał programu, chociaż udało mu się dojść do finałowego odcinka.

Pomimo tego Tomasz Kabis zdobył rozpoznawalność i grono fanów. Jak informuje Fakt, dzięki udziałowi w show zaczął jeździć po Polsce i występować w różnych miastach prezentując swoje show.

Jego kariera świetnie się rozwijała aż do końca ubiegłego roku. Wtedy 4 grudnia 2018 r. w Światowy Dzień Walki z Rakiem iluzjonista postanowił opublikować na Facebooku poruszające wyznanie. Tomasz Kabis poinformował, że zmaga się z nowotworem serca, który poskutkował przerzutami do wątroby.

- Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem. Niestety w Wigilię okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto. Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie, to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki. Ja o wszystkich wspierających też pamiętam – napisał Tomasz Kabis.

3 grudnia Tomasz Kabis przegrał walkę z chorobą. O jego śmierci dowiedzieliśmy się z wpisu, jaki opublikowano na jego Facebooku.

- Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorobą odszedł Tomek - Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry. Człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie. Czaruj nam dalej, tam na górze Przyjacielu... Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi – czytamy we wpisie.

Przypomnij sobie o… WPADKA W TVN: CHYLIŃSKA OSTRO SKOMENTOWAŁA WYSTĘP UCZESTNIKA "MAM TALENT". OBURZENI WIDZOWIE ŻĄDAJĄ PRZEPROSIN

Jak informował portal Życie: OGROMNE PIENIĄDZE, SŁAWA I SYMPATIA WIDZÓW. CZY ZWYCIĘZCY "MAM TALENT" ZASŁUŻYLI NA WYGRANĄ

Portal Życie pisał również o… FINALISTKA „TOP MODEL” WYPADŁA Z DWUDZIESTEGO PIĘTRA. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA