Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy zwyciężczynię popularnego programu The Voice of Poland. Została nią młodziutka Alicja Szemplińska.

Była to już 10. edycja show, który skradł serca milionów Polaków. Od razu zatem pojawiły się pytania o następną edycję programu. Kto zasiądzie w fotelach jurorskich 11. edycji The Voice od Poland?

Na razie tylko Michał Szpak oficjalnie zadeklarował, że pojawi się w kolejnej odsłonie popularnego show. Portal „Pudelek” dotarł jednak do osoby z produkcji, która zna szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji programu. Informator zdradził, że:

Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian. Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład.

Z pozyskanej nieoficjalnie informacji wynika zatem, że w jury 11. edycji The Voice of Poland zasiądzie ten sam skład: Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak, Tomson i Baron.

Te doniesienia bardzo zaskoczyły fanów programu. Po finałowym odcinku spodziewali się innego obrotu spraw ze względu na żenujące zachowanie jednego z jurorów. Niektórzy widzowie mieli nawet nadzieję, że wokalista nie pojawi się w przyszłej edycji!

Kamil Bednarek stał się adresatem wielu krytycznych opinii pod swoim adresem, gdy w wielu momentach programu wybuchał głośnym śmiechem. Jego zachowanie było na tyle niecodzienne, że pojawiły się nawet głosy mówiące o tym, iż Kamil znajduje się pod wpływem narkotyków.

Teraz głos w tej sprawie zabrał menadżer wokalisty. Jego zachowanie wytłumaczył tym, że Kamil „przecież zawsze się śmieje”.

Wątpliwości wzbudza również udział Margaret w przyszłej edycji show. Wokalistka sama przyznała, że nie wie, czy pojawi się w kolejnej odsłonie The Voice of Poland:

Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... MICHAŁ SZPAK UJAWNIŁ, KIEDY ZOSTANIE OJCEM. TE WIEŚCI MOGĄ ZASKOCZYĆ JEGO FANÓW

Warto sobie przypomnieć... "WNIOSKUJĘ O WYMIANĘ DWÓCH JURORÓW!" MARGARET ZDZIWIŁA WSZYSTKICH OGLĄDAJĄCYCH "THE VOICE OD POLAND"

Portal "Życie" informuje również o... ZWYCIĘŻCZYNI „THE VOICE OF POLAND 10” ZDRADZA SWOJE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ. CHCE SIĘ SKUPIĆ NA NAUCE. CZY ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE NA KARIERĘ MUZYCZNĄ