Jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa jest „The Crown”. Produkcja opowiadająca o życiu królowej Elżbiety II. W trzecim sezonie serialu pojawiła się postać grająca księżną Dianę, podobieństwo jest oszałamiające.

O popularności serialu świadczy nie tylko to, że pobił on ostatnio rekordy oglądalności, ale także fakt, ze wśród widzów znalazła się sama królowa Elżbieta II.

Odtwórczynią roli księżnej Diany jest mało znana dotąd aktorka – Emma Corrin. Brytyjka, grająca matkę Williama i Harrego, o swojej roli opowiedziała na swoim Instagramie.

Przykleiłam się do tego show i myśl, że dołączę do tej niesamowitej aktorskiej rodziny jest surrealistyczna. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat pozostaje ogromny i inspirujący. Możliwość poznania jej dzięki scenariuszowi Petera Morgana jest niesamowitą okazją i zrobię wszystko, by oddać jej sprawiedliwość – napisała Brytyjka.

Internauci są zachwyceni aktorką. Ich zdaniem, podobizna między nią a księżną Dianą jest oszałamiająca. Ostatnio, w sieci pojawiły się zdjęcia z planu czwartego sezonu serialu. Na fotografiach, odgrywająca rolę Diany, Corrin wygląda praktycznie identycznie jak księżna!

Warto sobie przypomnieć: TAJEMNICE RODZINY KRÓLEWSKIEJ. JAK ROZPOCZĄŁ SIĘ ZWIĄZEK KSIĘCIA KAROLA I CAMILLI SHAND

Portal "Życie" pisał: BRYTYJSKIE MEDIA MAJĄ PEWNOŚĆ CO DO CZWARTEJ CIĄŻY KSIĘŻNEJ KATE. JUŻ WIADOMO, KTÓRY TO MIESIĄC