Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki o tym, że księżna Kate może być w kolejnej ciąży. Kobieta zaczęła odwoływać swoją obecność na oficjalnych spotkaniach i wycofywać się z życia publicznego.

Teraz plotki te zostały potwierdzone. Choć pałac nie wystosował w tej sprawie oficjalnego obwieszczenia, czwarta ciąża księżnej Kate jest już niemal pewna.

Magazyn InTouch skontaktował się z osobą pozostającą w bliskim otoczeniu rodziny królewskiej. To właśnie ona zdradziła najświeższe informacje na temat czwartego potomka królewskiego rodu.

Cambridge'owie mają za sobą naprawdę ciężki rok. Wokół rodziny królewskiej panuje atmosfera skandalu i napięcia. Cieniem na jej nieskazitelnym wizerunku położyła się przeszłość księcia Andrzeja, a także problemy z księżną Meghan.

Krążą plotki o tym, że Meghan Markle i książę Harry chcą wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii i wycofać się z życia publicznego. Sussexowie prowadzą nieustanną walkę z tabloidami, by chronić swoją prywatność.

Podobno między braćmi panuje teraz napięta atmosfera. Konflikt miały zaognić zwierzenia księcia Harry’ego w filmie dokumentalnym nakręconym podczas oficjalnej wizyty Sussexów w Afryce.

Teraz rodzina królewska doczekała się dobrych wieści. Księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka. W czasie poprzednich trzech ciąż kobieta mocno chorowała. Jej młodości i złe samopoczucie były powodem częstego odwoływania obecności na oficjalnych spotkaniach.

Anonimowy informator magazynu InTouch zdradza, że ta ciąża przebiega bez męczących dolegliwości. Księżna Cambridge podobno jest już w trzecim miesiącu.

O ciąży została już powiadomiona rodzina królewska. Choć William obawiał się reakcji Harry’ego na tę wiadomość, jego młodszy brat bardzo się ucieszył. Być może ma nadzieję na to, że dziecko ponownie zbliży go z Williamem.

Warto przypomnieć, że Meghan i Harry nie planują mieć więcej dzieci. Para podkreśliła, że rezygnuje z myśli o kolejnym potomku w trosce o środowisko. To zdanie podobno mocno uraziło księżną Kate.

Portal "Życie" informuje... KSIĘŻNA KATE REZYGNUJE Z PEŁNIENIA OFICJALNYCH OBOWIĄZKÓW. CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Warto sobie przypomnieć... CO JE SYN MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARRY'EGO. WYBRALI TRUDNY MODEL ŻYWIENIA, A KSIĘŻNA SUSSEX ODSTAWIŁA ARCHIEGO OD PIERSI

Na portalu "Życie" dowiesz się także... KIM KARDASHIAN PORÓWNUJE SIĘ DO KSIĘŻNEJ SUSSEX. CO NA TO MEGHAN MARKLE