Julia Roberts jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek na świecie. Jej role w filmach tj. "Pretty Woman", "Notting Hill" czy " Erin Brockovich" znają wszyscy. Nic dziwnego, że oprócz kwestii zawodowych, życie prywatne aktorki także stanowi przedmiot zainteresowania wśród fanów.

Aktorka wyszła za mąż po raz pierwszy w 1993 roku za piosenkarza i autora tekstów. Jej związek z  Lyle Lovettem trwał jedynie dwa lata. Dopiero po upływie kilku lat od rozwodu aktorka znalazła szczęście u boku kolejnego mężczyzny.

Jej wybrankiem okazał się Danny Moder, operator kamery, którego poznała podczas zdjęć do filmu "Mexican". Para pobrała się w 2002 roku. Ich ślub nie należał jednak do tradycyjnych. Wiadomo, że zamiast białej suknii Roberts wybrała różową, a ślubny pierścionek kupiła w centrum handlowym.

Roberts i Moder w 2004 roku powitali na świecie bliźnięta Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera. Trzy lata później urodziło się ich kolejne dziecko - syn Henry Daniel.

Małżeństwo tych dwoje układało się bardzo pomyślnie. Para bardzo dbała o swoją prywatność, jednak, gdy dziennikarzom udawało się uchwycić ich razem fotografie emanowały miłością i optymizmem. 

Julia Roberts tak wspominała poznanie męża:

„Moje spotkanie z Danielem można porównać do silnego zaburzenia tektonicznego. To było tak, jakby ziemia się rozpadła. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne”.

Ostatnio jednak pojawiły się informacje, że związek Roberts i Modera przechodzi kryzys. O kłótniach między nimi donosi magazyn "In Touch". Ponadto, media spekulują, iż ich małżeństwo wisi na włosku.

Jak podaje "Viva.pl", iż informator magazynu zdradził, że Julia Roberts drastycznie schudła. Stres związany z napięciem w związku przekłada się na zdrowie i wygląd gwiazdy.

„Byłem zszokowany, jak bardzo była chuda. Jej nogi wyglądały jak gałązki, jakby musiała zjeść dobrego burgera. Wydawała się zmęczona i wątła”.

„Kiedy się rozwiodą, Julia na pewno będzie zdrowsza, ale w tej chwili przyjaciele i rodzina się o nią martwią”.

Czy magazyn "In Touch" ma rację i czy rzeczywiście małżeństwo Julii Roberts należy już do przeszłości? Tego dowiemy się wkrótce.

Warto sobie przypomnieć...MICHAŁ SZPAK UJAWNIŁ, KIEDY ZOSTANIE OJCEM. TE WIEŚCI MOGĄ ZASKOCZYĆ JEGO FANÓW

Portal "Życie" pisał: MARYLA RODOWICZ ODPOWIADA MĘŻOWI. CIĄG DALSZY MEDIALNEGO ROZWODU

Informował również: JOANNA KRUPA POKAZAŁA, JAK URZĄDZIŁA POKÓJ DLA CÓRECZKI. WYGLĄDA JAK KOMNATA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI [ZDJĘCIA]