Tomasz Zubilewicz wystąpił w najnowszym spocie reklamowym gry Death Stranding. Popularny prezenter zapowiedział pogodę dla świata wykreowanego przez Hideo Kojimę. Po tej prognozie niestraszne ci będą minusowe temperatury czy najgorsze śnieżyce:

Dzień dobry, Tomasz Zubilewicz. Jesteśmy w naszych pięknych górach. Warunki są niesamowite, świeci przecież jesienne słońce i nie ma żadnych mułłow, którzy rzuciliby się na nas z elektrycznymi lancami i zabrali nam całe cargo.

Ten łagodny początek to jedynie zapowiedź okropnych warunków atmosferycznych, ktore czekają graczy Death Stranding:

Ciśnienie mierzy 1010 hPa i nie miażdży głowy jak upadek z kilkunastometrowej drabiny.

Zaangażowanie popularnego prezentera pogody w promocję gry Death Stranding przez polski oddział PlayStation może być próbą dorównania Netfliksowi, który już od dawna angażuje znanych celebrytów do promocji swoich produkcji.

Tomasz Zubilewicz w spocie przedstawia prognozę pogody dla Death Stranding. Przeszkadzają mu w tym niekorzystne warunki atmosferyczne:

Z północnego wschodu nadciągną opady temporalne, co może skutkować problemami w transporcie zwłok, starzeniem się skóry, samochodów czy nawet ubrań. Dlatego ubierzcie się państwo szczelnie, najlepiej w kombinezony z kapturem. Dzięki temu zaoszczędzicie kilka cennych lat życia.

Wkrótce Tomasz Zubilewicz zyskuje nowe towarzystwo. Prezenter podkreśla z przejęciem:

Już za chwilę będziemy mogli zaobserwować wzmożoną aktywność Wynurzonych, niematerialnych istot z takimi odstającymi farfoclami. O, są.

Wynurzeni nie należą do najbardziej przyjaznych istot, zdarza im się chwytać ludzi i wciągać w bagno, z którego nikt już nie wraca jak inni wcześniej. Tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejszą prognozę pogody.

Materiał szybko zgromadził setki zachwyconych komentarzy. Internauci doceniają oryginalny pomysł na reklamę i deklarują, że choćby z tego powodu chętnie zakupią grę!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NIEZWYKŁY GEST GWIAZDORA HOLLYWOOD. WYSTAWIŁ NA AUKCJĘ SYRENKĘ, ZEBY POMÓC POLSKIM DZIECIOM

Warto sobie przypomnieć... ZASKAKUJĄCE WYZNANIE MARGARET. "POTRAKTOWAŁAM TEN PROGRAM JAKO TRAMPOLINĘ DO ROBIENIA INNYCH RZECZY"

Portal "Życie" informuje także... JACEK KURSKI SKOMENTOWAŁ, DLACZEGO Z TVP ZWOLNIONO ZAMACHOWSKĄ I KURDEJ-SZATAN. SŁOWA PREZESA STACJI SĄ ZASKAKUJĄCE