Bardzo skutecznie udało się Karolowi Strasburgerowi i Małgorzacie Weremczuk utrzymać w tajemnicy informacje o ciąży. Prasa dowiedziała się o dziecku aktora i jego żony już po jego przyjściu na świat. Małą Laurą pochwalił się na Instagramie brat Weremczuk, Bartosz.

Teraz Karol Strasburger postanowił udzielić wywiadu „Twojemu Imperium”, w którym opowiada o dziecku, porodzie i o tym, jak jego żona radzi sobie w nowej sytuacji.

- Dziewczynka jest piękna, niektórzy mówią, że podobna do mnie. Poród był wyzwaniem, było dużo nerwów, ale na szczęście wszystko jest dobrze. Córka dostała dziesięć punktów w skali Apgar. Nie byłem obecny przy porodzie i nie przecinałem pępowiny. Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok. Do niczego nikomu nie jest potrzebny – przyznał szczerze prezenter.

Prowadzący „Familiadę” przyznał też, że mała Laura jest już zaszczepiona. Małżeństwo nie widziało innej możliwości.

- Wiem, że są rodzice, którzy nie szczepią. Ale dla mnie to wariactwo, któremu nie ulegam – powiedział Karol Strasburger.

Aktor przyznał też, że zamierza być bardzo aktywnym ojcem, którzy bierze czynny udział w wychowaniu córki. Jednak obecnie Karol Strasburger jest bardzo zajęty za skutek kręcenia kolejnych odcinków „Familiady”. Po zakończeniu intensywnych prac nad programem, zamierzy poświęcić się rodzinie.

- To jest niesamowite przeżycie, więc wszystkie uczucia, jakie istnieją, w takiej chwili pojawiają się w człowieku. Pierwsze dni są bardzo ciężkie, szczególnie dla kobiety. To jest duże wyzwanie, duże wyrzeczenie, nieprzespane noce. Trzeba mieć w sobie ogromną odporność, by przeżyć to wszystko z uśmiechem. Ale moja żona jest niezwykle dzielna – przyznał Karol Strasburger.

- Tym bardziej ją podziwiam, że ja ostatnio ciągle jestem w pracy. Nagrywam właśnie świąteczne odcinki 'Familiady'. Nagrania są od rana do nocy, nie mam więc jak pomóc Małgorzacie, chociaż zwykle to robię. Tworzymy zgraną parę i wymieniamy się obowiązkami - podsumował aktor.

Przypomnij sobie o… CORAZ WIĘCEJ MĘŻCZYZN PÓŹNO DECYDUJE SIĘ NA DZIECI. KAROL STRASBURGER NIE JEST POD TYM WZGLĘDEM WYJĄTKIEM. JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA

Jak informował portal Życie: MAŁŻEŃSTWO 21-LETNIEJ CELEBRYTKI I 74-LATKA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. KOBIETA MA NOWEGO PARTNERA, ALE WIEK MĘŻCZYZNY NADAL POZOSTAŁ TEN SAM

Portal Życie pisał również o… THE VOICE OF POLAND: JAKA JEST PRYWATNIE ZWYCIĘŻCZYNI OSTATNIEJ EDYCJI SHOW