Prezenterka telewizyjna niedawno pochwaliła się swoimi wyremontowanym mieszkaniem w DDTVN. Trzeba przyznać, że wnętrze naprawdę robi wrażenie.

Dorota znana jest ze swojego programu telewizyjnego, w którym udziela wskazówek dotyczących urządzania wnętrz i przechowywania. Gwiazda publikuje również porady na swoim profilu na Instagramie.

Ostatnio dodała relacje na Instastory zawierające krótkie porady na temat przechowywania odkurzaczy. Przy tej okazji prezenterka pozwoliła zajrzeć fanom do swojej szafy w przedpokoju. Co możemy w niej znaleźć?

Przede wszystkim, jak to w przedpokoju, jest tam mnóstwo butów. Jej własne, męża oraz dzieci- syna Antoniego i córki Wandy. Zdecydowanie wśród tych wszystkich par dominuje obuwie sportowe.

Oprócz butów Dorota przechowuje tam także wózek córki, różne akcesoria oraz dwa odkurzacze. Gwiazda zdradziła także, że na co dzień używa bezprzewodowego odkurzacza, który jest według niej dużo bardziej praktyczny. Natomiast z tego tradycyjnego korzysta zaledwie raz w tygodniu.

Gwiazda TVN-u dokładnie przedstawiła, jak zagospodarować najmniejszy centymetr takiej i podobnej szafy. Trzeba przyznać, że jej wskazówki są bardzo przydatne. Przestrzeń w jej mieszkaniu jest obszerna i dobrze zagospodarowana.

Przypomnij sobie o… OLGA KALICKA ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W ROLI MATKI I PLANUJE KOLEJNE DZIECKO! "CHCIAŁABYM POWIĘKSZYĆ RODZINĘ"

Jak informował portal Życie: CZY MACIEJ MUSIAŁ JEST ZAKOCHANY? NAJNOWSZE ZDJĘCIE Z PIĘKNĄ KOLEŻANKĄ WIELE MÓWI

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE REZYGNUJE Z PEŁNIENIA OFICJALNYCH OBOWIĄZKÓW. CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ