Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od 26 lipca 2018 roku. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci: córeczkę Antoninę Hanną i synka Jędrzeja.

Muzyk i była miss Polski rzadko pokazują się razem. Para nie lubi mówić też o swoim życiu prywatnym. Stara się zachować w tajemnicy jak najwięcej. 

Gdy jednak gdzieś pojawiają się wspólnie, internauci żarliwe komentują ich wystąpienie na czerwonym dywanie. Tak też było w przypadku pojawienia się pary na premierze filmu tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra". 

Ostatnio jednak w wywiadzie dla "Faktu" Paulina Krupińśka zdradziła sekret męża. Modelka przyznała, że jej mąż jest uzależniony od wiatru. Dodała także, że jego humor jest zależny od pogody.

"Mój mąż lubi myśleć, że czuje w kościach pogodę. Czasami, jak jesteśmy w Warszawie, a on się czuje nerwowy, to dzwoni do mamy w górach i pyta, czy jest halny, bo on to wyczuwa. I wtedy słyszy w słuchawce, że faktycznie wieje. Jego humor jest trochę uzależniony od tych wiatrów."

Krupińska stwierdziła, że po tylu wspólnych latach przyzwyczaiła się do zmian nastroju męża. Komentowała także, że jest jej calkowitym przeciwieństwem. O ile ona uwielbia rozmawiać, o tyle on, lubi zaszyć się pokoju w samotności i odizolować od całego świata, by pobyć sam na sam z własnymi myślami.

"Sebastian jest bardzo refleksyjny, introwertyczny. Ja potrafię ciągle gadać, a on czasami musi pobyć sam ze sobą i pomilczeć."

Czy odrobina samotności to przepis na udane małżeństwo tej pary? 

Warto sobie przypomnieć...SEBASTIAN KARPIEL-BUŁECKA DOM ZAPROJEKTOWAŁ SAMODZIELNIE. WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH.

Portal "Życie" pisał o: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Informował również: „SAMI SWOI” - TEN FILM OGLĄDAŁ CHYBA KAŻDY POLAK. JAK POTOCZYŁY SIĘ ŻYCIOWE LOSY AKTORÓW