Paulina Krupińska, miss Polonia 2012 roku, rzadko pojawia się publicznie ze swoim mężem. Nie wszyscy wiedzą, że wieloletnim partnerem modelki jest znany muzyk Sebastian Karpiel- Bułecka. Ostatnio jednak, para pojawiła się razem na premierze filmowej. Jak wypadli?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od 2018 roku. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci. Zarówno modelka, jak i muzyk bardzo dbają o swoją prywatność. Na ich portalach społecznościowych rzadko pojawiają się wspólne zdjęcia. Para również nieczęsto pozuje na ściankach.

Na premierze filmu "Ukryta gra", którego producentem był tragicznie zmarły Piotr Woźniak-Starak, pojawili się jednak wspólnie. Co więcej, razem zapozowali dla fotoreporterów. Trzeba przyznać, że para prezentowała się doskonale.

Paulina wybrała na tę okazję klasyczną, czarną suknię, którą dopełniła dodatkami w tym samym kolorze. Gwiazda postawiła także na delikatny makijaż i lekko pofalowane włosy. Z kolei jej mąż, ubrał tradycyjny, czarny garnitur.

Chcesz wiedzieć więcej o polskim show-biznesie? Przeczytaj: RODZINNY WYPAD BIENIUKÓW. JAK ZMIENIŁY SIĘ DZIECI ANI PRZYBYLSKIEJ?

Sprawadź także, co słychać u brytyjskiej rodziny królewskiej: KSIĄŻĘ HARRY ODRZUCA ZALOTY STUDENTKI. CO POWIEDZIAŁ?

Weronika Wojciechowska