O zwolnieniu Tomasza Kammela mówi się już od jakiegoś czasu. Mężczyzna jest powoli odsuwany od swoich telewizyjnych obowiązków. Wiemy już, że nie poprowadzi tanecznego show „Dance, Dance, Dance”. Na planie programu zastąpi go 18-letni Adam Zdrójkowski.

Teraz okazało się, że Tomasza Kammela nie zobaczymy również w czasie sylwestrowej nocy. W ubiegłym roku to właśnie on, u boku zwolnionej już Barbary Kurdej-Szatan, prowadził zakopiańską imprezę.

W Sylwestra 2019 Tomasza Kammela zastąpi nowa twarz stacji. Pudelek donosi, że producenci postawili na Olka Sikorę. To młody prezenter, którego polscy widzowie znają już m.in. z „Pytania na Śniadanie” oraz konkursu Eurowizja Junior 2019.

Powodem masowych zwolnień znanych dziennikarzy mają być ich liberalne poglądy. Podobno nowa władza nie przepada za tymi, którzy głośno wygłaszają swoje zdanie, szczególnie jeśli jest ono sprzeczne z przekazem prezentowanym w telewizji publicznej.

Właśnie z tych powodów ze swoimi posadami pożegnało się już wielu popularnych prezenterów, m.in. Barbara Kurdej-Szatan. To jej zwolnienie Tomasz Kammel głośno krytykował w mediach.

Teraz dziennikarz może podzielić los swojej koleżanki. Mężczyzna znany jest bowiem ze swojego wspierania środowiska LGBT czy Warszawskiej Parady Równości.

Dziennikarz w swoich mediach społecznościowych wielokrotnie wyrażał swoją aprobatę dla tego typu ruchów. Na Facebooku pisał m.in.:

Nie interesuje mnie wojna ideologiczna, a już na pewno nie polityczna wojna wokół LGBT, ale cholernie zasmuca mnie coś innego. Jak czuje się matka czy brat albo siostra jakiegoś homoseksualnego dzieciaka, słysząc ten stek bzdur?

Jak czuje się ten dzieciak? Jak czuje się lesbijka katoliczka? Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią? To jest po prostu podłe i nieludzkie.

Być może to właśnie te słowa będą go kosztowały stanowisko. Już niebawem zastąpią go młodsi koledzy po fachu, którzy nie wypowiadają się w mediach na kontrowersyjne tematy.

Warto sobie przypomnieć... TOMASZ KAMMEL BĘDZIE NASTĘPNY? ZWOLNIENIA W TVP

Portal "Życie" informował także... TOMASZ KAMMEL WSPIERA LGBT NA INSTAGRAMIE. “NO TO JUŻ WIADOMO, KTO KOLEJNY WYLECI Z TVP!” – SKOMENTOWAŁA BARBARA KURDEJ-SZATAN

Na portalu "Życie" dowiesz się również... MONIKA ZAMACHOWSKA ZWOLNIONA NAGLE Z „PYTANIA NA ŚNIADANIE”! ZNAMY KOMENTARZ DZIENNIKARKI