Magdalena Lamparska to 31-letnia aktorka, która znana jest polskim widzom z wielu popularnych produkcji. Kobieta zagrała w takich filmach, jak „Big Love”, „Porady na zdrady”, „Bogowie” oraz „Listy do M. 2”, a także w serialu „39 i pół” oraz jego kontynuacji „39 i pół tygodnia”.

Kobieta cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 113 tys. osób!

Niedawno Magdalena Lamparska wstrząsnęła swoimi fanami. Kobieta udostępniła bowiem zdjęcie zza więziennych krat. Znajduje się na nim w ciemnym pokoju, które przypomina pokój przesłuchań lub celę.

W oknach pomieszczenia wyraźnie widać kraty. Natomiast za plecami aktorki powieszony jest plakat, który informuje o programie resocjalizacji więźniów w zakładach penitencjarnych.

Wierni fani aktorki nie dali się jednak wywieść w pole! Szybko domyślili się, że aktorka wcale nie popełniła przestępstwa, a jedynie wcieliła się w kolejną rolę.

Sugerował to również podpis, który Magdalena Lamparska zamieściła pod udostępnionym zdjęciem:

Za kratami. Droga do wolności. #krecimy #shooting #rolling #acting #prison

Magdalena Lamparska kilkukrotnie wrzucała już na swój profil zdjęcia z planu. Po najnowszej fotografii możemy wnioskować, że szykuje się mocny film!

W tej chwili w kinach grana jest inna produkcja z udziałem tej popularnej aktorki - „1800 gramów”. Osadzony w świątecznym klimacie film opowiada o losach Ewy, w którą wciela się Magdalena Różczka.

Główna bohaterka poszukuje nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Los postawi na jej drodze maleńką Nutkę, która w kilka dni całkowicie odmieni jej życie.

Na portalu "Życie" dowiesz się także... MAŁASZYŃSKI ZAMIEŚCIŁ WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH. "WCIĄŻ CIĘ KOCHAM"

Warto sobie przypomnieć... CZY ROMANS MAGDALENY LAMPARSKIEJ I TOMASZA KAROLAKA ZNISZCZYŁ JEGO ZWIĄZEK Z KOŁAKOWSKĄ? AKTORKA ŻAŁUJE DO DZIŚ

Portal "Życie" informuje również o... GWIAZDA TVN-U WZIĘŁA ŚLUB W WATYKANIE! POKAZAŁA ZDJĘCIA Z BAJKOWEJ SESJI