Wydawać by się mogło, że Iwona Pavlović jest nierozerwalnie związana z tanecznym show Polsatu. Tancerka jako jedyna z grona jury programu, wzięła udział we wszystkich edycjach „Tańca z gwiazdami”, począwszy jeszcze od czasów, gdy show emitował TVN.

Po niedawnym finale najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” szefowie Polsatu już zapowiedzieli, że w wiosennej ramówce zobaczymy kolejną odsłonę programu. Mówi się o tym, że producenci zamierzają odświeżyć nieco format i zatrudnić nowe twarze.

Z tego powodu Iwona Pavlović zaczęła obawiać się o swoje stanowisko. Dała temu wyraz zaraz po piątkowym finale, w którym zwycięzcą został Damian Kordas. Jurorka udzieliła wywiadu dziennikarzowi portalu pomponik.pl, w którym opowiedziała o swoich obawach.

- Może będę, może nie będę w jury na wiosnę. Kocham ten taniec, więc mam taką nadzieję, że będę. Jednak proszę zwrócić uwagę, że pomimo olbrzymiej przyjemności jaką mam z tego programu, to cały czas jest to moja praca i ktoś kiedyś może mnie nie zatrudnić – przyznała Iwona Pavlović.

Ostateczną decyzję o tym, kto zasiądzie w jury poznamy w połowie grudnia, kiedy do publicznej informacji zostaną podane szczegóły kolejnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Aktualnie produkcja ma prowadzić rozmowy z teoretycznymi kandydatami do udziału w show.

- Mam taki mały strach cały czas, że może mnie nie zaproszą. Moim zdaniem w naszym życiu musimy zawsze się z takimi niespodziankami liczyć. Będę bardzo zmartwiona, gdybym nie została zaproszona – powiedziała Iwona Pavlović.

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". CZY TO POCZĄTEK DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY Z POLSATEM

Jak informował portal Życie: CZY MARCELINA ZAWADZKA MA NOWEGO CHŁOPAKA? PODOBNO GWIAZDA SPOTYKA SIĘ ZE ZNANYM MODELEM

Portal Życie pisał również o… CHCIELI JAK NAJDŁUŻEJ UTRZYMAĆ TO W SEKRECIE. WYSZŁA NA JAW PŁEĆ DRUGIEGO DZIECKA LEWANDOWSKICH