Marcelina Zawadzka znowu przyciągnęła uwagę wszystkich internautów. I choć jeszcze niedawno, fani komentowali relację prezenterki "Pytania na Śniadanie" z misterem Polski Rafałem Jonkiszem, to okazuje się, że to już odległa przeszłość.

Fani spekulują na temat nowego chłopaka Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 podobno spotyka się ze znanym modelem Patrykiem Grudowiczem. Patryk Grudowicz jest zwycięzcą programu "Top Model" i obecnie pracuje ze znanymi markami.

Czy Marcelinę Zawadzką i Patryka Grudowicza coś łączy?

Jak donosi "Plotek.pl" na gali "Kobieca i Męska Marka Roku" Zawadzka i Grudowicz nie odstępowali się na krok. Co więcej, po uroczystości, na profilu na Instagramie modela pojawilo się zdjęcie z Marceliną.

Sami zainteresowani nie skomentowali doniesień o byciu razem. Jednak osoba z ich otoczenia informuje:

"Patryk czekał pod sceną na Marcelinę i był w nią wpatrzony jak w obrazek. Później para wspólnie rozmawiała z innymi gośćmi. Widać było, że mają się ku sobie i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Marcelinie uśmiech nie schodził z twarzy. "

Przypominamy, że Patryk Grudowicz kilka tygodni temu rozstał się z modelką Katarzyną Szklarczyk. Para wyglądała na szczęśliwych i nikt nie spodziewał się rozpadu tego związku. Niestety, w październiku para potwierdziła informacje, że nie są już razem.

Na swoim Instagramie, Patryk Grudowicz tak pożegnał się z dziewczyną:

"Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości, co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Jednocześnie przepraszam i dziękuję."

Czy model znajdzie teraz szczęście u boku Marceliny? Tego dowiemy się niebawem.

Portal "Życie" pisał...PIOSENKARZ ZOSTAŁ PILNIE PRZEWIEZIONY DO SZPITALA. FANI EUROWIZJI JUNIOR SZALEJĄ Z NIEPOKOJU

Informował również: "THE VOICE SENIOR" WKRÓTCE W TVP. MARTA MANOWSKA ZDRADZIŁA SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Warto przypomnieć sobie o: MISS POLONIA SZYKUJE KREACJE NA KONKURS MISS WORLD. POLACY MOGĄ POMÓC JEJ WYBRAĆ SUKNIĘ NA FINAŁ