Na Martę Manowską czeka kolejne wyzwanie. Po sukcesie programów "Rolnik szuka żony" oraz "Senatorium miłości" gwiazda ma poprowadzić kolejny zapowiadany hit TVP. Chodzi o "The Voice Senior", którego premiera odbędzie się już wkrótce.

Nowy program ma pojawić się na antenie 7 grudnia. Show będzie odwzorowaniem programu "The Voice of Poland" z jednym małym wyjątkiem. Jak zdradza sama nazwa, uczestnikami nowego projektu mają być osoby po 60 roku życia.

Seniorzy mają spróbować swoich sił na scenie, a ich występy oceniać będą znane gwiazdy. Marta Manowska wyjawiła, że w fotelach jurorskich zasiądą: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny.

Marta Manowska pochwaliła się także zdjęciem zza kulis "The Voice Senior". We wpisie na Facebooku przyznała, że praca na planie programu sprawiła jej ogromną radość. Dziennikarka przyznała, że poznała nie tylko utalentowanych, ale aktywnych, pełnych uroku i radości życia seniorów.

"Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off THE rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru."

Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie @thevoiceseniortvp Ale...

Gepostet von Marta Manowska to ja am Donnerstag, 31. Oktober 2019

O nowym programie w sieci robi się coraz głośniej. Furrorę na Facebooku robi także zdjęcie obecnych jurorów w wersji "seniorskiej". Jak prezentują się Bednarek, Margaret, Szpak oraz Tomson i Baron w dojrzałej wersji?

Zobaczcie sami!

❤️ PREMIERA The Voice Senior TVP już za miesiąc, 7 grudnia‼️ A ponieważ THE VOICE łączy pokolenia, to z tej okazji, nasi Trenerzy w nieco dojrzalszej odsłonie✌️

Gepostet von The Voice of Poland TVP am Mittwoch, 6. November 2019

Portal "Życie" pisał...MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z WYSTĘPÓW W TVP. JUŻ WIADOMO, W JAKIEJ STACJI GO TERAZ ZOBACZYMY

Informował również: W KOLEJNEJ EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" WYSTĄPI JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH GWIAZD ESTRADY. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Warto przypomnieć sobie o: NAJNOWSZY ODCINEK PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" SKOMENTOWAŁA TVP. CHODZI O NIECENZURALNE WYPOWIEDZI BOHATERÓW