Księżna Kate miała przybyć razem z księciem Williamem na rozdanie nagród Tusk Awards. Okazuje się jednak, że nie zaszczyci zebranych swoją obecnością.

Nikt nie spodziewał się, że księżna Sussex odwoła wizytę na gali, jednak tak się stało. Oficjalnie mówi się, że jedno z ich dzieci jest chore, jednak w mediach pojawiają się inne spekulacje.

Wiele osób twierdzi, że powodem jest czwarta ciąża księżnej Kate.

Wiadomo, że księżna bardzo źle znosi ten czas, ponieważ podczas ciąży doskwiera jej choroba hypermesis gravidarum.

Jest to choroba objawiająca się najcięższą postacią nudności i wymiotów, które występują u kobiet w ciąży. Hypermesis gravidarum jest na tyle ciężką przypadłością z tak wyraźnymi i uciążliwymi objawami, że potrafi mocno utrudnić życie ciężarnej.

Wielokrotnie, gdy Kate była w ciąży, musiała odwoływać spotkania, które znajdowały się w jej grafiku, i często bywała w szpitalu.

Dziennikarze portalu Express.co.uk twierdzą, że „to z pewnością czwarta ciąża”.

Jednak trzeba zaznaczyć, że księżna Kate tego samego dnia była obecna na spotkaniu z nominowanymi oraz laureatami podczas prywatnego przyjęcia zorganizowanego w Pałacu Kensington – i wyglądała olśniewająco.

Doniesienia na temat rzekomej czwartej ciąży księżnej Sussex pojawiają się regularnie już od urodzin najmłodszego dziecka pary książęcej, Louisa. Media dopatrują się ciążowych krągłości księżnej i spekulują na temat kolejnego potomka.

Mówi się, że marzeniem Kate jest mieć kolejne dziecko.

Catherine bardzo chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Ona i William uwielbiają bawić się ze swoimi dziećmi i być kreatywnymi. Malowanie, pieczenie i budowanie to rzeczy, które ich cieszą i teraz, gdy Louis jest już trochę starszy, też go w to angażują – mówił jeden z informatorów już jakiś czas temu.

Osoby, które kochają teorie spiskowe, twierdzą, że Kate i William chcą mieć dużą rodzinę, by książę Harry oraz Meghan nie rządzili Wielką Brytanią. Obecnie Harry jest piąty w kolejce do tronu, a kolejne dziecko Kate i Williama zmniejszyłoby jego szanse na objęcie tronu.

View this post on Instagram

Last night The Duke of Cambridge attended the 2019 Tusk Conservation Awards, an organisation he has been Patron of since 2005. For almost thirty years, Tusk has pioneered successful conservation action in Africa by protecting wildlife, empowering communities and advancing the frontline in the fight against the illegal wildlife trade. The annual Tusk Conservation Awards celebrate the achievements of extraordinary people, whose work protecting Africa’s natural heritage might otherwise go unnoticed outside their fields. Ahead of the 2019 @Tusk_org Awards, The Duke and Duchess of Cambridge welcomed this year's nominees to Kensington Palace. Speaking at the awards that evening, The Duke said: "Earlier today, Catherine and I spent some time with the #TuskAwards nominees and finalists. Their bravery, single-minded determination, and commitment to African conservation is deeply deeply humbling. Carlos, Tomas, Gladys, Jeneria, Benson and their colleagues are truly inspiring and give us all hope that change is truly possible." #TuskAwards #ForAllTheyDo

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on

Przypomnij sobie o… ELLIE GOULDING PRZESADZIŁA Z ZABIEGAMI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ? WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ

Jak informował portal Życie: HISTORYCZNY SUKCES. POLSKA WYGRAŁA PO RAZ DRUGI EUROWIZJĘ JUNIOR! ILE DOSTALIŚMY PUNKTÓW

Portal Życie pisał również o… EWA MINGE ZNÓW ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH. TE ZDJĘCIA MAJĄ PONAD 30 LAT