Księżna Kate traci swojego zaufanego pracownika. Ze stanowiska zrezygnowała Catherine Quinn. To ogromna strata dla rodziny królewskiej. W ostatnich latach usunięto ze stanowisk aż 27 osób, które nie wypełniały swoich obowiązków lub okazały się nielojalne. Najwięcej asystentek zwolniła Meghan Markle - podziękowała za współpracę już trzem sekretarkom i kilku naniom Archiego.

Osobista sekretarka księżnej Kate rezygnuje z pracy

Jak donosi magazyn "People" po dwóch latach pracy Catherine Quinn, osobista sekretarka księżnej Kate postanowiła zrezygnować ze stanowiska na dworze królewskim. Funkcję będzie pełnić jedynie do końca tego roku. Podobno Catherine chciałaby sobie zrobić krótką przerwę od pracy dla rodziny królewskiej i zaangażować się w pomoc organizacjom charytatywnym.

Okazuje się, że na swoje stanowisko ma jeszcze zamiar wrócić, ale tylko na część etatu. Czy to możliwe? Kto przez te kilka miesięcy przejmie obowiązki sekretarki Kate? Z pewnością nie będzie to sama księżna, gdyż sama ma wiele obowiązków, a co więcej jest matką trójki dzieci. Oznacza to, że Kate będzie zmuszczona znaleźć nową asystentkę.

Czym zajmowała się asystentka księżnej Kate?

Osobista sekrerarka księżnej Kat;/hr2e zajmowała się głównie prowadzeniem kalendarza spotkań i pomocą przy różnego rodzaju projektach. Często towarzyszyła księżnej Cambridge podczas oficjalnych wydarzeń. W ciągu tych dwóch lat współpracy kobiety bardzo się polubiły. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie prawdopodobnie nie jest ostateczne. Quinn zapowiedziała, że jeśli będzie taka możliwość, to nie wyklucza powrotu na stanowisko.

Zobacz także: KSIĘŻNA KATE BIERZE SPRAWY RODZINY KRÓLEWSKIEJ W SWOJE RĘCE. O POMOC PROSI MĘŻA

Ostatnio pisaliśmy o: KSIĘŻNA KATE SUROWO WYCHOWUJE SWOJE DZIECI. JAKIE ZAKAZT STOSUJE WOBEC SWOICH POCIECH

Portal "Życie" poleca: KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN CORAZ DALEJ OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. "NIKT Z NIMI NIE ROZMAWIA"