Księżna Kate wydaje się świetną matką. Często paparazzi przyłapują ją, kiedy spędza czas ze swoimi dziećmi. Chętnie się z nimi bawi, zabiera je na spacery czy zakupy. Dzieci towarzyszą też Kate i Williamowi w publicznych wyjściach. Okazuje się jednak, że nie zawsze.

W poniedziałek księżna Kate i książę William wzięli udział w gali Royal Variety Performance w londyńskim Teatrze Palladium. Główną atrakcję wieczoru stanowiła inscenizacja „Mary Popins”. Jak informuje jastrzbapost.pl, po przedstawieniu Kate przyznała, że jej dzieciom również spodobałby się występ.

Jednak najmłodsi członkowie rodziny królewskiej nie wzięli udziału w gali. Tutaj pojawia się zakaz, jaki obowiązuje Charlotte i George’a. Nie mogą oni brać udziału w oficjalnych wieczornych wyjściach, jeśli następnego dnia idą do szkoły. Para książęca bezwzględnie przestrzega tej zasady.

Dzieci nie mogą też towarzyszyć dorosłym w trakcie rodzinnych kolacji, ponieważ w tym czasie powinny być już w łóżkach. Wyjątkiem są spotkania z Elżbietą II.

Naturalnie Charlotte i George muszą chodzić do szkoły, jak wszystkie dzieci w ich wieku. Mają za to bardzo surowo zabroniony dostęp do wszelkich nowinek technologicznych. Zamiast spędzania wielu godzin na zabawie i grze na smartfonie, namawia się je do bardziej kreatywnych i pobudzających wyobraźnię gier i zabaw.

Wyjątkiem jest jednak klasyczna gra Monopoly, która książęca para uważa za nieodpowiednią dla dzieci.

- Nie wolno im grać w domu w Monopol. Ta gra jest zbyt bezwzględna – powiedział książę William.

Przypomnij sobie o...DO CZEGO DOSZŁO W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? ASYSTENTKA KSIĘŻNEJ KATE ZŁOŻYŁA WYPOWIEDZENIE

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal Życie pisał również o… MEGHAN MARKLE NIE ZALEŻY NA MIŁOŚCI PODDANYCH! CHCE TYLKO, BY JEJ SŁUCHALI