Około rok temu, projektantka pokazała swoje zdjęcie z młodości po raz pierwszy. Była wtedy trochę tęższą kobietą, z gęstymi, kręconymi włosami.

- Ja, liceum - i moje 75kg. Byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity. Podobno najczęściej wyszukiwane w internetach: „Ewa Minge w młodości”. Więc właśnie odkopałam swoją młodość - napisała projektantka na swoim koncie na Instagramie. Pokazała zdjęcia jej samej, na których ma około 16 lat. Fotografia więc wykonana została około lat osiemdziesiątych.

Na reakcję fanów nie musiała czekać zbyt długo. Jej włosy ich zachwyciły i większość z miejsca porównało ją do Kate Bush.

"Kilogramów nie widać! Tylko naturalną uśmiechniętą dziewczynę nic sztucznego", "Super zdjęcia cudownej kobiety, jest i była pani zjawiskowo piękna", "Na tych zdjęciach widzę twoje wnętrze, duszę, sam środek osobowości”, „Świetne włosy” – internauci pod zdjęciami rozpisują się, wychwalając jej urodę i wdzięk.

Kilkanaście godzin temu, Ewa Minge po raz kolejny wyłowiła z szuflady ze starymi fotografiami to zdjęcie, które zasługiwało na upamiętnienie na social mediach. Tym razem była to fotografia z lat dziewięćdziesiątych. Trzyma na niej swojego syna na rękach. Co o swojej urodzie z tamtych czasów mówi ona sama? Uważa, że jej wygląd to efekt wszystkich jej doświadczeń zebranych w jedno.

- Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna. Piękna duszą nie ciałem, choć i to miało parametry i gęstość skory do pozazdroszczenia. Miałam wtedy prawie 30 lat mniej, tańczyłam z moim pierworodnym, tańczyłam z życiem, z marzeniami. Ileż było we mnie zadziornej odwagi, ile ideałów...ile wiary, nadziei...miłości. Co z tego zostało? – zapytała projektantka.

Od razu odpowiedziała:

- Wszystko...tylko wyszczerbione, poranione, grube w blizny i twarde od uderzeń losu. Młodość tez jest, bo ona nigdy nie mija, uroda bardziej wyważona, bo z mniejszym natężeniem emocji, w tonacji lutni pana, refleksyjna i mniej potrzebująca splendoru. Może przydałoby się także mniej ciężkich doświadczeń po drodze i lżejsze problemy do rozwiązywania ale moje osobiste powiedzenie, to wielcy ludzie dostają wielkie problemy od losu, bo mniejszych, by nie zauważyli – oto piękne słowa Ewy Minge.

Portal "Życie" informuje... Ewa Błaszczyk wspomina słowa córki. Trudno powstrzymać łzy. "Jakbym przestała istnieć. Jako kobieta i jako człowiek"

Na portalu "Życie" dowiesz się także... Jolanta Pieńkowska jak bohaterka filmu akcji. Co musiała zrobić, aby uratować swojego męża

Warto sobie przypomnieć... Co drożeje najbardziej i gdzie opłaca się kupować. Porównanie cen w poszczególnych sklepach