Mowa o 33-letniej Annie Bey. Dzięki samozaparciu nazywana jest przez wielu najpiękniejszą kobietą na świecie. Dzięki swojej niezwykłej urodzie poderwała milionera, a według niektórych źródeł ów mężczyzna jest nawet miliarderem!

Kobieta musiała jednak przejść bardzo długą drogę by znaleźć się w obecnym miejscu. Jako młoda dziewczyna postanowiła, że chce poznawać świat i nowe kultury. Wyjechała do Szwecji, a następnie padło na Włochy, gdzie poznała swojego obecnego męża. Mężczyzna wprowadził ją w świat wygody i luksusu.

Żona milionera mieszka obecnie w Londynie, gdzie prowadzi profil na Instagramie i prowadzi bloga. Oprócz publikacji zdjęć, dodaje również porady dla młodych kobiet, które mają im pomóc w zdobyciu szansy na prowadzenie wygodnego i szczęśliwego życia.

Anna musiała zainwestować w siebie. Przede wszystkim schudła 15 kilogramów i regularnie dba o swoje ciało. Nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej oraz zabiegów kosmetycznych i upiększających. Kobieta zoperowała nos, wypełniła policzki oraz zoperowała sobie usta.

Kobieta nie ukrywa, że piękny wygląd jest najważniejszy w świecie bogaczy. Kobieta na swoim blogu dodaje teraz porady innym dziewczynom, które pragną znaleźć się w jej świecie. Niektóre z nich to: "nigdy nie proś milionera o pieniądze", "zawsze miej pomalowane paznokcie", "nie spędzaj wiele czasu z telefonem w ręku".

Przypomnij sobie o… "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI". ZOBACZ KTO WYGRAŁ WIELKI FINAŁ

Jak informował portal Życie: KINGA RUSIN SKOMENTOWAŁA ZWIĄZEK SWOJEJ CÓRKI Z TACO HEMINGWAYEM

Portal Życie pisał również o… OTO NOWY BOHATER INTERNETU. KIM JEST I DLACZEGO INTERNAUCI GO POKOCHALI