Popularność pana Witka przyszła nagle i znienacka. Zgłosił się do konkursu, którego zwycięzca zostanie nową twarzą Galerii Krosno. Choć wszystkie pozostałe uczestniczki konkursu są kobietami, pan Witek jako jedyny mężczyzna został faworytem. Konkurs prowadzony jest na Facebooku.

Liczba polubień, jakie zebrał na Facebooku, jest astronomiczna – to już niemal 37,5 tysiąca lajków! To prawie tyle, ile osób mieszka w Krośnie. Czemu je zawdzięcza?

Internauci z serwisu Wykop chcieli, by wygrał kto inny niż kobiety, które pokazują się w mocno wyzywających pozach. Trzeba przyznać, że takie konkursy z reguły wygrywają kobiety, więc zwycięstwo mężczyzny to rzadka sytuacja.

„Miraski, w jakiejś pipidowie na Podkarpaciu jest konkurs na twarz Galerii Krosno. w konkursie julki mają po 1000 głosów, a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 głosów. Zróbmy dobry uczynek i zlajkujmy go, żeby wygrał z tymi atencyjnymi julkami” – napisał jeden z użytkowników na Wykopie.

Wtedy internauci zasypali zdjęcie pana Witka polubieniami i zabawnymi, miłymi komentarzami. Akcja mocno się rozprzestrzeniła.

W konkursie bierze udział 8 kobiet oraz jeden mężczyzna. Konkurs potrwa jeszcze do 28 listopada.

- Do plebiscytu mógł się zgłosić każdy. W ogłoszeniu nikogo nie dyskryminowaliśmy. Zgłosił się tylko jeden mężczyzna. Wszystkim zorganizowaliśmy sesję zdjęciową utrzymaną w podobnym tonie, by każdy miał równe szanse – opowiedział Artur Janas, jeden z marketingowców Galerii Krosno, w rozmowie z naTemat.

- Na początku inicjatywa miała bardziej humorystyczny charakter, jednak z czasem przerodziła się w prawdziwą akcję. Dziękujemy serdecznie internautom za kulturę i zaangażowanie, bo rzeczywiście rozsławili nasz obiekt. Trzymamy za słowo wszystkie osoby, które zadeklarowały swój przyjazd z różnych części Polski – dodał.

Wiele osób ma już zrzuty ekranu regulaminu, ponieważ boją się, że zostanie on zmieniony i pan Witek, mimo oczywistej przewagi, nie wygra konkursu.

- Plebiscyt trwa i nie jest przesądzony. Wszystko się jeszcze może zdarzyć – zapewnia Artur Janas i dodaje, że regulamin nie zostanie zmieniony.

Zwycięzca konkursu weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz będzie nową twarzą słynnej już galerii.

- Potrzebujemy materiałów promocyjnych, żeby przyciągać klientów. Twarz, która będzie rozpoznawalna, z pewnością przyczyni się do całej kampanii – tłumaczy Janas. Mówi, że zwycięzca będzie twarzą obiektu przez cały 2020 rok. Oznacza to, że zobaczymy go na ulotkach, plakatach, billboardach i w gazetkach w całym mieście.

34-letni pan Witek jest mocno zaskoczony akcją.

- Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd – podkreśla.

- Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę.

Czy jest gotów, by zostać sławnym?

- Oczywiście, że jestem przygotowany. Z przyjemnością będę uczestniczył w sesjach zdjęciowych i innych akcjach. Kiedyś planowałem kręcić filmy, ale zostanie gwiazdą internetu przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Zdjęcie wykonane przez Jakub Jezierski - fotografia

Gepostet von Galeria Krosno am Samstag, 16. November 2019

Przypomnij sobie o… KRÓLOWA ELŻBIETA I KSIĄŻĘ FILIP ŚWIĘTUJĄ 72. ROCZNICĘ ŚLUBU. NIE KAŻDY JEDNAK WIE, JAKIE PRZESZKODY POKONAŁ ICH ZWIĄZEK

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITE ZDJĘCIE USG. RODZICE WZRUSZENI ZACHOWANIEM MALUSZKA

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN CORAZ DALEJ OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. "NIKT Z NIMI NIE ROZMAWIA"