Zapowiada się emocjonujący finał 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W ostatnim odcinku show zobaczymy, typowaną od wielu tygodni na zwyciężczynię, Barbarę Kurdej-Szatan, która zatańczy z Jackiem Jeschke, oraz Damiana Kordasa z Janją Lesar.

Aktorka może liczyć na specjalne wsparcie swojego męża. Rafał Szatan wystąpi bowiem w finale i zaśpiewa piosenkę na żywo jako podkład do występu Barbary Kurdej-Szatan. Wokalista wykona utwór "Kto nie kochał".

Pary wystąpią na parkiecie trzykrotnie. Będą musiały pokazać nie tylko nowe układy, ale wystąpią też w jednym tańcu, który zaprezentowały już wcześniej. W 6. odcinku show Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli rumbę do utworu "Kto nie kochał". Wtedy piosenkę zaśpiewał jej autor, czyli Krzysztof Cugowski.

W finale aktorka wraz z tanecznym partnerem powtórzą rumbę, a zaśpiewa dla nich właśnie Rafał Szatan. Być może utwór specjalny wykonany na żywo przez jej męża, poprowadzi Barbarę Kurdej-Szatan do wygrania show.

Rafała Szatana zobaczymy w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” też w roli tancerza. Wokalista brał bowiem również udział w tej edycji, a zgodnie z tradycją w finale zatańczą powtórnie wszystkie pary, które uczestniczyły w programie.

Oprócz Rafała Szatana na parkiecie pojawią się byli uczestnicy: Reni Jusis, Magda Bereda, Akop Szostak, Adam Małczyk, Ola Kot, Monika Miller, Joanna "Ruda" Lazer oraz Sandra Kubicka.

O tym, kto zostanie zdobywcą kryształowej kuli przekonamy się już w najbliższy piątek. Finał „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” rozpocznie się o 20.05 na antenie Telewizji Polsat.

Portal "Życie" pisał również... MISTRZOWIE Z POPRZEDNICH EDYCJI ZATAŃCZĄ W "TZG"! KOGO ZOBACZYMY NA PARKIECIE

Przypomnij sobie o: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZASZALAŁA ZE STYLIZACJĄ! CZYŻBY ZAPOMNIAŁA O BIELIŹNIE

Jak informował portal Życie: WYCZEKIWANY POWRÓT SERIALU "RANCZO". NA PEWNO NIE ZOBACZYMY JUŻ BARDZO LUBIANEJ POSTACI