Basia Kurdej-Szatan podzieliła się ze swoimi fanami niespodziewaną relacją. Pokazała jak podczas kręcenia prób do programu „Taniec z gwiazdami” pomyliła studia i weszła do pomieszczenia, w którym nagrywano program „The Voice of Poland”. Wiemy, że sama wczesniej była prowadzącą tego programu.

W piątek nagrywany był półfinałowy odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Basia brała w nim udział jako jedna z tancerek. Nieopodal znajduje się też studio, w którym nagrywane są odcinki „The Voice of Poland”. Basia Kurdej-Szatan była wczesniej jedną z prowadzących.

Podczas piątkowego nagrania Basia „omyłkowo” weszła do studia „The Voice of Poland”. Na swoim Instagramie opublikowała krótką relację z tej wizyty.

- Witamy w studiu The Voice of Poland! Przypominam, że SMS-y wysyłamy na numer 7350. Jacek? Jacek! Kur.... Kurdę. Jacek Jeschke, chodź na scenę!

Po chwili gwiazda przeprosiła za swoją pomyłkę:

- Weszłam nie do tego studia. Wszystko w tym ATM-ie tak blisko.

Basia Kurdej-Szatan została zwolniona z pracy przez dyrekcję TVP. Wiadomo, że od pewnego czasu stacja wymienia kadrę. Część osób twierdzi, że z powodów światopoglądowych. Aktorka tak skomentowała wtedy pożegnanie z TVP:

Dziękuję władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy.

Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji.

Poza Barbarą Kurdej-Szatan, dyrekcja TVP zwolniła z pracy również Tomasza Kamela oraz Monikę Zamachowską. Dla każdej z tych osób wiadomość była zaskakująca.

Przypomnij sobie o… CHOROBA PRZYSZŁA TAK NAGLE! MICHAŁ BAJOR, LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI, POTWIERDZA DONIESIENIA

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER I JEJ NOWY PARTNER SĄ „RZYMSKIM MAŁŻEŃSTWEM”. O CO CHODZI W TAKIM ZWIĄZKU

Portal Życie pisał również o: KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA SMIECI. „KWOTY WYŻSZE NAWET O KILKASET PROCENT”