Beata Tyszkiewicz to ikona polskiego kina. Aktorka znana jest z roli w wielu filmowych klasykach tj. "Zemsta", "Noce i Dnie", "Marysia i Napoleon", "Lalka" czy "Seksmisja". Nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby aktorki, choć z jednej z tych ról.

Jej kreacje aktorskie zachwycały wielu. A talent w połączeniu z niezwykłą urodą Tyszkiewicz sprawiał, że za aktorką szalało wielu mężczyzn.

Beata Tyszkiewicz była żoną m.in. Andrzeja Wajdy w latach 1967-1969. Z reżyserem ma córkę Karolinę. Później artystka ponownie wyszła za mąż, także za reżysera. Jej wybrankiem był Witold Orzechowski. Niestety i to małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Ostatnim mężem aktorki był Jacek Padlewski, z którym doczekała się kolejnego dziecka. Para wspólnie wychowywała córkę Wiktorię.

Życie prywatne Beaty Tyszkiewicz obfitowało w wiele związków, tych bardziej szczęśliwych i tych mniej udanych. Jednak, jedno jest pewne, w życiu ikony polskiej kinematografii mężczyzn nigdy nie brakowało.

Swego czasu o aktorce zrobiło się głośno z powodu jej związku z 30 lat młodszym partnerem. Aktorka miała wówczas 54 lata, gdy w 1992 roku poznała na Festiwalu Filmowym w Egipcie pewnego mężczyznę.

Kobieta już wówczas miała za sobą trzy, nie do końca udane małżeństwa, więc nic nie stało na przeszkodzie do zbudowania nowej relacji. O swoim romansie nie mówiła jednak zbyt wiele. Pojawiały się jedynie zdawkowe informacje na temat jej wybranka.

W zasadzie to wciąż niewiele wiadomo, kim tak naprawdę był 24-letni kochanek Tyszkiewicz. Aktorka o swoim wybranku mówiła:

"Karl to taki Franciszek z Asyżu. Karmi głodnych, rozdaje pieniądze."

Swojego uczucia nie ukrywał także mężczyzna, który dla aktorki zgodził się przeprowadzić do Polski. Swoją decyzję tak wówczas komentował:

"Ja w Warszawie czuję się najlepiej. Mam tu nauczyciela malarstwa. Piszę książkę o tematyce filozoficznej. Warszawa to jedno z bardziej inspirujących miejsc. No i tutaj jest Beata... "

Para miała także okazję zagrać razem w jednym z filmów, zatytułowanym "Dwa Księżyce". Niestety, ich zwiążek nie przetrwał, a powody tego rozstania są wciąż nieznane. Od czasu do czasu pojawiają się jednak doniesienia o tym, że byli kochankowie nadal utrzymują ze sobą kontakt.

Informowaliśmy także o: CIĘŻARNA JOANNA MORO POKAZAŁA ROZBIERANE ZDJĘCIA! AKTORKA DAŁA SIĘ POZNAĆ Z ODWAŻNEJ STRONY

Portal "Życie" pisał też o: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Przypominamy o: ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!