Jeszcze kilka lat temu Borys Szyc wprowadził mocno nieustabilizowany i rozrywkowy tryb życia. Aktor nie krył swoich problemów z alkoholem, z którymi mierzył się przez bardzo długi czas.

Jego życie osobiste również było mocno skomplikowane. Szyc widywany był z wieloma pięknymi partnerkami na przestrzeni lat, ale z żadną z nich nie udało mu się stworzyć trwałej relacji.

Borys Szyc, ze związku z Anną Bareją, ma córkę Sonię. Dziewczynka w tym roku skończyła 14 lat i coraz bardziej przypomina swojego sławnego tatę. Czasami w sieci pojawiają się ich wspólne zdjęcia opublikowane przez dumnego z córki aktora.

Życie Borysa Szyca odmieniło się, kiedy aktor spotkał swoją byłą dziewczyną, Justynę Nagłowską. Para była ze sobą związana kilkanaście lat temu, jednak wtedy ich związek nie przetrwał. Kiedy kilka lat temu spotkali się ponownie ich uczucie wróciło.

Teraz tworzą dojrzały i poważny związek. Kilka miesięcy ogłosili informację o zaręczynach. Natomiast kilka godzin temu postanowili podzielić się ze światem kolejną radosną nowiną. Szyc i Nagłowska spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Obydwoje opublikowali na swoich profilach na Instagramie wspólne zdjęcia, na których widać duży brzuch Nagłowskiej. Ciąża wygląda już na mocno zaawansowaną i można spodziewać się, że partnerka Borysa Szyca niebawem urodzi.

Pod zdjęciami zakochanych jak zawsze pojawiły się rozliczne komentarze internautów, w których gratulują i życzą zdrowia dla mamy i dziecka.

„Jejku wielkie gratulacje”, „Piękna wiadomość. Gratulacje!”, „Wspaniałe Juska. Zdrówka dla was!”, „Gratulacje kochani!!!” – piszą zachwyceni obserwujący.

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA JEST W CIĄŻY! „TO JUŻ DRUGI GOL, Z KTÓREGO SIĘ TAK BARDZO CIESZĘ”

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER JAKIEJ NIE ZNACIE! GDZIE SIĘ PODZIAŁY BLOND LOKI?

Portal Życie pisał również o… LEDWIE POSZŁA DO SZKOŁY, JUŻ DAJE SIĘ WE ZNAKI NAUCZYCIELOM! KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE POTRAFI NAMIESZAĆ