Anna oraz Robert Lewandowscy są parą, która podbiła serca Polaków. Choć część internautów narzeka, że „niedługo wyjdą z lodówki” – miliony ludzi śledzą ich działania oraz życie prywatne.

Trudno się dziwić – Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy-strzelców na świecie, zaś Anna robi karierę jako coach, trenerka motywacyjna, a także „narodowa trenerka”, konkurująca z Ewą Chodakowską.

Wyglądają również na zgraną, szczęśliwą ze sobą parę.

Gdy Ania była w pierwszej ciąży, świat oszalał – była jedną z najpopularniejszych osób, a cała jej ciąża śledzona była przez media i wszystkich fanów. Ich córkę, Klarę, już przed urodzeniem zaczęto nazywać „royal baby”.

Od pewnego czasu media plotkowały, że para chciałaby mieć drugie dziecko.

Anna Lewandowska mówiła wtedy podczas wywiadu z „Vivą!”, że ich córka kocha dzieci, więc byłaby świetną siostrą, a ona sama jest świadoma, że przy kolejnej ciąży może bardziej przytyć i mieć mniej czasu dla siebie, ale jest na to gotowa.

Nie trzeba było długo czekać – kilka tygodni po tym wyznaniu Robert Lewandowski ogłosił na boisku, że zostaną rodzicami.

Serdecznie gratulujemy!

Widziałeś, jak rośnie ich córeczka? ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE CÓRKI. ALEŻ ONA WYROSŁA

Tak bawili się kilka dni temu: LEWANDOWSCY ŚWIĘTUJĄ HALLOWEEN! ZOBACZCIE, JAKIE STROJE WYBRALI NA TĘ OKAZJĘ!

Tak wygląda jedzenie z sieciówki po latach! ILE MOŻE WYTRZYMAĆ HAMBURGER ZE SŁYNNEGO BARU SZYBKIEJ OBSŁUGI? OKAZUJE SIĘ, ŻE AŻ 10 LAT! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA PO TAKIM CZASIE