Czy dla gwiazdy „Kuchennych rewolucji” nadszedł czas na zmiany?

Magda Gessler ani myśli rezygnować z charakterystycznej burzy blond loków! Tajemnicą poliszynela jest to, że restauratorka nie zawsze nosiła taką fryzurę.

Lara Gessler opublikowała właśnie zdjęcie z dzieciństwa. Można na nim zobaczyć, jak mała dziewczynka spędza czas z mamą i bratem – Tadeuszem Müllerem. Niepozorne zdjęcie z wakacji nad jeziorem wywołało wielkie poruszenie wśród obserwatorów Lary Gessler. Wszystko to przez jej mamę, która przykuwa uwagę swoją nietypową fryzurą.

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat nadal posiada swoje charakterystyczne loki, ale tym razem… w kolorze rudym! Niezwykły kolor i grzywka sprawiają, że gwiazda „Kuchennych Rewolucji” wygląda zupełnie inaczej.

Musimy jednak przyznać, że włosy te całkowicie pasują do jej gwałtownego charakteru i zamiłowania do barwnych stylizacji.

W opublikowanym przez Larę Gessler zdjęciu można także dostrzec niezwykłą więź, która łączy całą trójkę. Gesslerowie są postrzegani jako niezwykle zżyta rodzina.

Nic więc dziwnego, że dzieci podążyły śladami matki i dzielą z nią wspólne pasje, prowadząc własne restauracje. Mimo natłoku obowiązków, nie tracą jednak ani chwili, by spędzić czas z najbliższymi.

Z okazji Dnia Matki dzieci przygotowały mamie niespodziankę i odwiedziły Magdę Gessler na planie programu MasterChef. Restauratorka nie kryła wtedy łez wzruszenia.

Wydaje się, że Magda Gessler od lat wygląda tak samo. A jednak… MAGDA GESSLER ZNIKA W OCZACH! GWIAZDA UDOSTĘPNIŁA NOWE ZDJĘCIE!

Niektórzy tak kochają restauratorkę, że widzą ją w roli głowy państwa. MAGDA GESSLER POTENCJALNĄ KANDYDATKĄ NA… PREZYDENTA RP!

Czy Cezaremu Pazurze uda się nawiązać taką więź z córką, jak Gesslerom? CEZARY PAZURA UJAWNIA SWĄ RELACJĘ Z PÓŁTORAROCZNĄ CÓRKĄ RITĄ. ZDJĘCIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!