Kilka lat temu program „Masterchef” zrobił furorę w polskiej telewizji. Widzowie byli zachwyceni, a nowe odcinki regularnie gromadziły przed telewizorami sporą publikę.

Nic dziwnego, że podjęto decyzję o wprowadzeniu podobnego show. W nowej odsłonie programu zasady były te same, a największa różnica przejawiała się w wieku uczestników – byli dziećmi.

Pierwsza edycja programu „Masterchef Junior” debiutowała przed trzema laty, w 2016 roku, na antenie telewizji TVN. W jury zasiadali Mateusz Gessler, Michel Moran oraz Anna Starmach.

Program póki co doczekał się czterech edycji, przy czym ostatnia z nich emitowana była wiosną 2019 roku.

Zasady uczestnictwa były proste: młodzi szefowie kuchni musieli spełniać wymagania wiekowe – być w wieku od 8 do 13 lat.

Natalia Paździor była uczestniczką pierwszej edycji „Masterchefa Junior”. Radziła sobie tak dobrze, że zwyciężyła program. W chwili osiągnięcia tego sukcesu miała 12 lat.

W tym roku Natalia skończyła już 15 lat. W niczym nie przypomina dziecka, jakim była w telewizji.

Widać, że wygląda już dojrzalej, częściej pokazuje się w makijażu. Ubiera się także poważniej.

Natalia wciąż kocha gotować, co pokazuje na swoim Instagramie. Widać, że czerpie przyjemność, a kuchnia w dalszym ciągu jest jej pasją.

Obecnie jest znaną instagramerką – na koncie ma ponad 92 tysiące obserwujących, zaś marki (w tym Wawel) zaczynają dostrzegać, że współpraca z młodą i lubianą influencerką to dobry pomysł.

Warto spojrzeć, jak ogromną przemianę przeszła w ciągu ostatnich trzech lat – jak widać, świetnie dojrzewa!

Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia Natalii, ta dziewczyna może jeszcze namieszać w świecie kulinarnym lub w mediach. A może na obu przestrzeniach?

View this post on Instagram

no i mam to 15!🎉💓 #birthday

A post shared by Natalia Paździor (@nataliapazdzior) on

View this post on Instagram

jak tam szkółka kochani?❤️

A post shared by Natalia Paździor (@nataliapazdzior) on

Przypomnij sobie o… ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER JAKIEJ NIE ZNACIE! GDZIE SIĘ PODZIAŁY BLOND LOKI?

Portal Życie pisał również o… SCHABOWY WEDŁUG PRZEPISU JURORKI „MASTEFCHEFA”. KLASYKA W MISTRZOWSKIM WYDANIU