"Milionerzy" to popularny program rozrywkowy stacji TVN. Zmagania uczestników w walce o milion złotych można śledzić w telewizji od poniedziałku do piątku o godzinie 20:55.

Pierwszy odcinek programu wyemitowano w 1999 roku. Później po krótkiej przerwie "Milionerzy" powrócili na antenę w 2008 roku, by po raz kolejny zniknąć w 2010. Obecnie program trwa regularnie od 2017 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Na fotelu prowadzącego od lat zasiada Hubert Urbański. To on zaskakuje uczestników nietypowymi pytaniami, które sprawiają im nie lada trudności. Każdy odcinek wzbudza mnóstwo emocji, a widzowie próbują znaleść odpowiedzi na pytania razem z grającym.

W ostatnim odcinku, Urbański już na początkowym etapie gry mógł nieźle zaskoczyć uczestnika. Mianowicie pytanie za 500zł brzmiało:

"Których z wymienionych nie zaliczamy do ludów somodyjskich, dawniej znanych Somojedami?"

Odpowiedzi, jakie można było wybrać to: Eńców, Nieńców, Niemców i Selkupów.

Niejeden z nas po usłyszeniu tego pytania mógłby poczuć się lekko zgubiony, Jednak uczestnik nie miał najmniejszego problemu z udzieleniem odpowiedzi. Trafnie postawił na Niemców, tym samym umożliwiając sobie dalszą grę.

Przy tym nie stracił też ani jednego z trzech kół: pytania do publiczności, pół na pół, czy telefonu do przyjaciela.

A czy Ty znałbyś odpowiedź na to pytanie?

Portal "Życie" pisał też o: JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Przypominamy także: ŚWIETNA PROMOCJA W PRZEBOJOWEJ APLIKACJI! ZAŁOŻYSZ KONTO ZA DARMO I JESZCZE DOSTANIESZ PIENIĘŻNY BONUS!

Portal informuje także o: NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?