Stało się. Antoni Królikowski w sobotę stanął na ślubnym kobiercu z Joanną Opozdą, by wziąć ją za żonę i przysięgać przed Bogiem. Znakomitych gości nie zabrakło, a kosztowne ślubne wspaniałości szeroko opisano na łamach tabloidów.

Piękny ślub uwieczniono cudowną sesją zdjęciową

Para młoda z dziką przyjemnością dzieli się teraz efektami ślubnej sesji zdjęciowej. Fotografie pokazują czar zatrzymanych na nich momentów, a także miłość łączącą Antoniego i Joannę. Mnóstwo życzeń na nową drogę życia pojawiło się pod instagramowymi postami młodej pary, a komentowały także liczne gwiazdy i celebryci z różnych dziedzin show-biznesu.

Wśród znanych osób gratulowała między innymi Marzena Rogalska, Katarzyna Skrzynecka, Agata Młynarska, Mikołaj Roznerski, czy sama Legia Warszawa.

Weselników było wielu, co było do przewidzenia, a wśród nich oczywiście towarzyszyła parze młodej mama Antoniego, wdowa po Pawle Królikowskim Małgorzata Ostrowska-Królikowska, której weselną kreację szczegółowo opisały i przeanalizowały tabloidy.

Opisały one także wydarzenia, które miały miejsce po uroczystości ślubnej i weselnej, fotografując z ukrycia państwa Królikowskich porządkujących weselne prezenty i kwiaty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Dumna Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołączyła do mnóstwa życzeń, jakie pojawiły się pod opublikowanym przez Antoniego zdjęciem ślubnym. Treść była bardzo krótka, ale użyte w niej słowa znaczą więcej, niż wielostronicowy poemat - Szczęśliwej podróży przez życie, dzieci. Kochajcie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Budzące grozę sceny rozegrały się w jednym z polskich miast. 22-latek ledwo uszedł z życiem. Co się stało

Zerknij: Lech Wałęsa relaksuje się w drogim hotelu na Mazurach. Uwagę zwraca jeden szczegół. O czym mowa