Jak wiadomo, w sieci raz po raz można dostrzec przeróżne triki i sztuczki z wykorzystaniem przeróżnych przedmiotów użytku codziennego, które mogą zredukować naprawdę mnóstwo problemów.

Dotychczas jesień była naprawdę przyjemna, lecz od pewnego czasu temperatury znacznie spadły, a kierowcy mają ciężkie warunki na drogach. Niemal każda osoba posiadająca auto zmagała się przynajmniej raz z tym uporczywym problemem, jakim są zamarznięte szyby w samochodzie.

Uczucie zdenerwowania potęguje fakt, że często wsiadamy do auta spiesząc się, zatem oczekiwanie na nagrzanie auta potrafi mocno zirytować...

Fenomenalne triki na zamarznięte szyby!

Najpopularniejszą i najczęściej stosowaną metodą są osłony kładzione na szyby wieczorami. Mogą to być specjalistyczne zasłony bądź zwykły koc/prześcieradło.

Kolejną świetną metodą jest roztwór z alkoholu izopropylowego oraz wody (w proporcjach 2:1). Szyby spryskane taką mieszanką na wieczór rano będą w nienaruszonym stanie.

Następnym sposobem jest zakup specjalistycznego preparatu przeznaczonego do tego celu o nazwie WD-40. Kupisz go w każdym sklepie przemysłowym, motoryzacyjnym bądź w sieci.

Jak widać, metody te są bardzo łatwe, szybkie w wykonaniu i niesamowicie skuteczne! Warto je przetestować. W poniższym filmie zaprezentowano jeszcze więcej metod!