Jak poradzić sobie z przygotowaniem uczty wigilijnej?

Jak podaje portal "Papilot", zapach świątecznych lub wigilijnych potraw jest naprawdę przepiękny i czekają na niego całe rodziny. Okazuje się jednak, że gospodynie domowe ciężej wówczas pracują niż czerpią jakiekolwiek przyjemności z obchodzenia Bożego Narodzenia. W dobie coraz to bardziej opracowanych nowinej technologicznych wystarczy zakupić kilka sprzętów, by móc cieszyć się przygotowywaniem Wigilii bez stresu i nerwów.

Do sporządzenia pysznych potraw potrzebne będą: piekarnik, kuchenka i zmywarka. Jednak każde z tych urządzeń nie jest wcale typowe.

screen Youtube

Nowością na rynku jest piekarnik parowy, który idealnie przyda się wszystkim zapracowanym paniom domu, które nie są w stanie przypilnować pieczonego ciasta lub mięsa. Dzięki wydobywanej parze potrawa zawsze będzie z zewnątrz chrupiąca, a w środku mięciutka. Tak przygotowywanego dania nie da się zepsuć.

Kuchenka z termosondą jest zbawieniem dla każdej gospodyni. Dzięki funkcji ustawienia konkretnych temperatur unikniesz między innymi posklejanych pierogów. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w nowoczesną zmywarkę, która poradzi sobie z największymi brudami. Pojemna szuflada i dwa systemy - czyszczenia i suszenia, sprawdzą się idealnie podczas wielkich uczt. Niektóre zmywarki same otwierają drzwiczki na 10 cm po to, by za pomocą cyrkulacji powietrza szybciej wysuszyć naczynia.

screen Youtube

To również może Cię zainteresować: GWIAZDA "PRZYJACIÓŁEK" Z OKAZJI URODZIN POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. ILE LAT MA JOANNA LISZOWSKA

Zobacz także: WYZNANIE MARZENY KIPIEL-SZTUKI ZASKAKUJE. AKTORKA BOI SIĘ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ