Marzena Kipiel – Sztuka zdecydowała się wyznać coś wstrząsającego. Wyznała, że boi się o swoją przyszłość, a wszystko to kwestia pieniędzy i tego, że znana aktorka ledwo daje radę i nie będzie miała niedługo za co zyć.

Znana wszystkich jako Halinka z serialu ,, Świat według Kiepskich” wyznała, że ma trudną sytuację finansową, którą spowodowała głównie pandemia koronawirusa.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych z serialu ,,Świat według Kiepskich” aktorka, wyznaje że ma trudności finansowe, a wręcz że jest w dramatycznej sytuacji!

źródło: youtube

Zanim jednak miała problemy finansowe, spotykały ją problemy osobiste w życie. Małżeństwa – pierwsze z nich było nieudane i aktorka zakończyła je rozwodem, a kolejna miłość przyniosła dramatyczny koniec – śmierć ukochanego. Kolejna miłość była trudnością dla kobiety, bo jej mąż Przemysław Buksakowski nadużywał alkoholu, a także stosował wobec niej przemoc. On również zmarł.

Kobieta po takich problemach nie mogła dojść do siebie, miała problemy psychiczne i depresyjne. Obecnie przechodzi najtrudniejsze chwile, gdyż epidemia spowodowała u niej duże problemy finansowe. Wyznaje, że czuje strach, bezradność, osamotnienie. Znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, z którego nie widzi wyjścia na razie.

Może cię zainteresować:Dobre wiadomości dla seniorów. W przyszłym roku trafią do nich wyższe świadczenia

Warto wiedzieć:Rodzina spełni ostatnią wolę Katarzyny Łaniewskiej. To niewiarygodne, o co prosiła znana aktorka

W tym tygodniu:Mateusz Morawiecki o zniesieniu obostrzeń. Podał konkretne daty. Jedna z branż musi jeszcze długo poczekać