7 grudnia media w Polsce obiegła tragiczna wiadomość. Odeszła od nas Katarzyna Łaniewska, aktorka znana i lubiana przez Polaków.

Katarzyna Łaniewska walczyła do samego końca

Jak informuje portal Radio Zet, ostatnią rolą Katarzyny Łaniewskiej była Solska w filmie „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Niestety, los nie pozwolił, aby aktorka zobaczyła premierę filmu. Producenci zapewniają jednak, że Katarzyna Łaniewska zdążyła nagrać wszystkie sceny z jej udziałem, jakie miały pojawić się w filmie.

Jak jednak ujawnili producenci, w ostatnim czasie praca nie była dla Katarzyny Łaniewskiej najłatwiejsza. Aktorka zmagała się bowiem z poważnymi problemami z chodzeniem. Mimo to podjęła się roli i zrealizowała ostatni projekt we współpracy z Iloną Łepkowską.

Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia pożegnania Katarzyny Łepkowskiej?

Związek Artystów Scen Polskich opublikował nekrolog aktorki. Ceremonia pożegnania Katarzyny Łaniewskiej odbędzie się 17 grudnia 2020 roku w kościele św. Katarzyny na Służewie. Ciało aktorki spocznie w grobie rodzinnym na Cmentarzu Służewskim Nowym przy ul. Wałbrzyskiej.

Z racji pandemii w uroczystości pogrzebowej mogą wziąć udział jedynie najbliżsi. Sama aktorka napisała w testamencie, że chciałaby skromnej ceremonii i prosiła o nieskładanie kondolencji rodzinie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO