Aktorka występowała w najpopularniejszych polskich serialach, a od 2012 roku gra jedną z tytułowych postaci polsatowskiego serialu "Przyjaciółki". Serial szybko zyskał sporą popularność, dzięki czemu Liszowska ugruntowała swój status gwiazdy.

Źródło: screen Youtube
Joanna Liszowska; Źródło: screen Youtube

Jak na każdą gwiazdę show biznesu przystało, także Joanna Liszowska starannie prowadzi swoje media społecznościowe. Wrzucane przez nią materiały śledzi ponad 187 tysięcy użytkowników portalu.
Aktorka najchętniej dzieli się zdjęciami z planu zdjęciowego, ale nie brakuje także zajawek z życia prywatnego. Liszowska chętnie pokazuje jak wypoczywa.
Niedawno, przy okazji swoich 42. urodzin, opublikowała wyjątkowe zdjęcie wykonane w domowych pieleszach. Liszowska pozuje do zdjęcia bez choćby odrobiny makijażu. Fotografię opatrzyła dość obszernym komentarzem, który rozpoczęła dość refleksyjnymi słowami okrytymi płaszczykiem humoru:

Ło matko!42 skończone! So what?

Dalej aktorka przekonuje, że choć zgodnie ze znanym powiedzieniem życie zacyzna się po czterdziestce, to jednak dopiero teraz- po 42. urodzinach jej życie nabiera tempa. Wyznała też, że czuje się o jakieś 12 lat młodsza, niż wskazuje na to jej metryka. Liszowska z okazji swoich urodzin życzyła zarówno sobie jak i fanom, by iść przez życie z uśmiechem i optymizmem a także by nie wątpić w swoje marzenia.

Pod zdjęciem posypały się pozytywne komentarze z licznymi życzeniami urodzinowymi. Jak informuje portal Plotek, życzenia za pośrednictwem Instagrama złożył aktorce, między innymi, Piotr Gąsowski.

Aktor z właściwym sobie humorem podkreślił jak młodo Liszowska wygląda i że towarzyszy jej usposobienie charakterystyczne dla młodszych od niej osób. Gwiazdor nawiązał także do własnego wieku zapewniając, że życie zaczyna się tak naprawdę po pięćdziesiątce, jednocześnie żartując, że gdyby napisał, że po setce, mógłby zostać źle zrozumiany. Gąsowski życzył aktorce 120 lat życia i wsparcia dobrych osób oraz tego, by z kolei nieżyczliwi się do niej nie zbliżali.

Nie sposób odmówić Joannie Liszowskiej odwagi, by w czasach szaleńczej dbałości o perfekcyjny wygląd pokazać się saute. Z drugiej strony, aktorka wygląda fantastycznie, nie ma więc powodów by wstydzić się swojego naturalnego wyglądu.

Warto wiedzieć: Do Sejmu trafił właśnie nowy projekt ustawy. Chodzi o znaczne podniesienie wartości jednego z zasiłków. O czym mowa

Bądź na bieżąco z "Życiem": Rodzice Margaret dostają mnóstwo niepokojących telefonów. Co dzieje się z młodą artystką

To Cię zainteresuje: Jasnowidz Jackowski z zawodu jest zupełnie kimś innym. Niewielu wiedziało o tym mało znanym fakcie