Jednak zwykłe tabletki aspiryny są gotowe obalić ten mit.

Weź pięć tabletek aspiryny 325 mg i rozpuść je w 7 litrach wody.

Teraz namocz białe rzeczy w mieszaninie aspiryny i pozostaw je na 8 godzin.

Lepiej — w nocy.

Oczywiście możesz po prostu wlać wodę z aspiryną do pralki, ale efekt będzie znacznie lepszy, jeśli ubrania zostaną najpierw namoczone.

Rano czekają na Ciebie zupełnie nowe białe T-shirty i bluzki.

Oczywiście dla jasności: po namoczeniu rzeczy można prać w pralce.

Cudowne tabletki pomagają również pozbyć się plam krwi.

Najpierw rozpuść aspirynę w zimnej (ważne!) wodzie, a następnie namocz brudne ubrania na kilka godzin.

Nie próbuj usuwać plam krwi w gorącej wodzie, bo przez to krew wniknie jeszcze głębiej w tkaninę, po czym jej usunięcie będzie po prostu niemożliwe!

Teraz nie ma potrzeby kupowania drogich odplamiaczy.

Okazuje się, że aspiryna pomaga nie tylko ludziom, ale także ich ulubionym rzeczom.

To też może cię zainteresować: JEST DECYZJA O ZNIESIENIU ZAKAZU HANDLU W NIEDZIELĘ. OGROMNA RZESZA POLAKÓW CZEKA NA PODJĘCIE DZIAŁAŃ. SZYKUJE SIĘ SPORE NIEZADOWOLENIE OBYWATELI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BUDOWA POŁUDNIOWEJ OBWODNICY WARSZAWY DOBIEGA KOŃCA. ZNANE SĄ JUŻ TERMINY UKOŃCZENIA PRAC. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ

O tym się mówi w Polsce: POJAWIŁY SIĘ MASOWE KONTROLE W MILIONACH DOMÓW W CAŁEJ POLSCE. KONTROLERZY MOGĄ ZAPUKAĆ DO NASZYCH DRZWI W KAŻDEJ CHWILI. KARA JEST NAPRAWDĘ WYSOKA


Należy zwrócić uwagę!

1. Jeśli rozpuścisz tabletkę aspiryny w wodzie, w wazonie z kwiatami, kwiaty dłużej zachowają piękno i radość innych. Wiele osób zna tę sztuczkę.

2. Kontynuujmy temat flory i wpływu na nią aspiryny, przy pomocy wynalezionych leków można poprawić strukturę gleby. Zainfekowaną nisko kwaśną glebę można „wyleczyć” aspiryną, rozpuszczając 1 tabletkę na litr wody i podlewając nią „problematyczne” podłoże.

3. Aspiryną można usunąć plamy z potu. Białe plamy z soli fizjologicznej należy namoczyć w płynie (2 tabletki na pół szklanki wody). Ubrania namoczone w roztworze należy zmyć proszkami w ciągu trzech godzin.

4. Trądzik leczy się pastą składającą się z pokruszonych tabletek rozcieńczonych wodą. Aspiryna łagodzi zaczerwienienia w 2-3 minuty. Jeśli tak się nie stanie, musisz powtórzyć procedurę. Po ustąpieniu świądu aplikację aspiryny przemywa się roztworem mydła.

5. Twarde zrogowacenia na piętach, zwane także „modzelami”, można równie łatwo usunąć za pomocą aspiryny. Musisz zmielić 5-6 tabletek na bardzo drobny proszek i wymieszać je z sokiem z cytryny.

Wystarczająco pół łyżeczki. Dodaj trochę wody, aby powstała pasta.

Po ugotowaniu mikstury posmaruj jej modzele i owiń stopy szmatami.
Następnie załóż na stopę plastikową torbę. Po 5-10 minutach możesz rozluźnić stopy i leczyć problematyczne miejsca pumeksem.

7. Jeśli ugryzie Cię osa, pomoże Ci aspiryna. W tym przypadku ugryziony obszar zwilża się wodą i tabletką aspiryny tremo.

8. Wszyscy wiedzą, że woda z dużą zawartością chloru, na przykład w basenie, źle wpływa na farbowane włosy. Jeśli lubisz zmieniać kolor włosów, to po wizycie na basenie przetrzyj włosy roztworem aspiryny (6 tabletek na szklankę wody), a po 15 minutach spłucz ulubionym szamponem.

Używaj bez fanatyzmu! W końcu aspiryna jest bardziej „karetką” niż środkiem do codziennego użytku.