Dziewczyna zdecydowała się zaprezentować cały proces w Internecie, a jej filmik zdobywa ogromną rzeszę fanów. Nikt by na to nie wpadł, liść laurowy ma niesamowite właściwości, warto – oczywiście uważając, by nic złego się nie stało – powtórzyć tę sztuczkę w domu. Skąd babcia dziewczyny wiedziała o tym, co stanie się, gdy podpalimy liść laurowy? To wiedza przekazywana w ich rodzinie z pokolenia na pokolenie! Warto to sprawdzić!

Liść laurowy to przyprawa, która ma stałe miejsce w polskiej kuchni. Niewiele osób wie jednak, jak niesamowite ma właściwości. Babcia poprosiła wnuczkę o zapalenie liścia laurowego w domu. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, od razu sięgnęła po następny!

Podpaliła liść laurowy na filmie, nie mogła wiedzieć, co stanie się później!

Liście laurowe to stała przyprawa polskiej kuchni. Mało kto wyobraża sobie dobrą zupę, leczo czy gulasz bez dodatku liścia laurowego, a rosół bez tego zioła nie nadaje się do jedzenia. Okazuje się jednak, że liście laurowe mają zastosowanie nie tylko w gotowaniu. Nawet jeden listek wyjęty z opakowania może zdziałać istne cuda! Wystarczy go podpalić! W jakim celu i co się stanie?

Podobno z tego triku korzystali już Starożytni Grecy i Rzymianie, a doskonale sprawdzi się wśród osób zestresowanych i mających problemy ze zrelaksowaniem się i snem. Wykorzystuje się jednak liść laurowy w bardzo nietypowy sposób, podpalając go i czekając aż w domu zacznie panować interesujący zapach. Po co dziewczyna to zrobiła?

Youtuberka Noah Tempestarii umieściła w sieci filmik, na którym pokazuje, jak można wykorzystać liść laurowy do relaksu. Wystarczy garnek, zapalniczka lub jakiekolwiek źródło ognia i suszone liscie laurowe. Ta roślina działa uspokajająco i relaksująco. Potrafi również obniżyć ciśnienie krwi, redukuje stres i reguluje poziom cukru we krwi.

To też może cię zainteresować: Koniec z problemem osadzającego się kamienia na urządzeniach AGD. Nie każdy zna te sposoby, a są naprawdę proste i skuteczne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak odpowiednio dbać o storczyki? Banalne i naturalne sposoby, aby kwiaty zachwycały wyglądem

O tym się mówi: Książę Karol spodziewał się takiej decyzji Meghan i Harry’ego? Jakie nastroje panowały na królewskim dworze po odejściu pary