Pot, naturalne olejki do ciała, produkty do włosów, makijaż i ślina — wszystko to dostaje się na nasze poszewki na poduszki i wewnątrz poduszki, co może prowadzić do pojawienia się nieatrakcyjnych żółtych plam. Dlatego ważne jest, aby okresowo czyścić poduszki.

Zaleca się zdejmowanie poszewek na poduszki i czyszczenie ich oddzielnie od poduszek.

Poszewki na poduszki mają bezpośredni kontakt z naszą skórą i włosami. Dlatego mają tendencję do żółknięcia szybciej.

Przed czyszczeniem poszewki na poduszkę umyj naczynia płynnym mydłem i wytrzyj ją sztywną szczotką. Następnie wrzuć poszewkę do pralki w gorącym cyklu, aby przywrócić świeżość.

Chociaż poduszki nie są bardzo trudne do czyszczenia, wymagają szczególnej uwagi ze względu na ich unikalny skład.

Sprawdź etykietę na poduszce, aby uzyskać instrukcje dotyczące prania, a jeśli nie masz już etykiety, nie martw się, ponieważ większość poduszek syntetycznych i puchowych można prać w pralce.

Aby poprawić jakość prania, potrzebujesz trochę gorącej wody, mydła do prania i niewielkiej ilości wybielacza.

Umyj poduszkę w pralce zgodnie z instrukcjami na etykietach. Ze względu na różne wypełnienia poduszki mogą opóźniać detergent, dlatego należy użyć drugiego cyklu płukania, aby usunąć całe mydło z wnętrza.

Poduszki można również wyjmować na słońcu, aby były „przewietrzane”. Połóż poduszkę na krześle lub stole na zewnątrz w bezpośrednim świetle słonecznym. Po kilku godzinach odwróć poduszkę na drugą stronę.

Aby poduszki były świeże, czyść je kilka razy w roku. Raz w tygodniu zmieniaj poszewki na poduszki. I oczywiście ważne jest, aby wziąć prysznic / kąpiel przed pójściem spać.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE