Dla posiadaczy domów, okres jesienno-zimowy, jest dla szczególnie kosztowny. Co roku na ogrzewanie Polacy wydają średnio 2804 zł (wyniki pochodzą z badania Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla). Pewna kobieta znalazła genialny sposób na to, by przy użyciu folii bąbelkowej poprawić izolację domu.

Pewna kobieta wpadła na genialny pomysł. Każdego roku, w sezonie grzewczym zdesperowana kobieta, wydawała krocie na to, by w domu było ciepło.

Niestety bezskutecznie. Dom miał już swoje lata, a jego okna wpuszczały do środka mnóstwo zimnego powietrza. Kobieta postanowiła uszczelnić je za pomocą folii bąbelkowej.

Sposób okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Dzięki folii, znajdującej się na oknach domu, ciepło nie przedostawało się na zewnątrz, a w domu panowała wystarczająca temperatura.

Do samodzielnego uszczelnienia okien potrzebujemy folii bąbelkowej i spryskiwacza z odrobiną wody. Folię należy przyciąć to wielkości okna , a następnie popryskać wodą bezbombelkową stronę folii oraz okno. Następnie wystarczy tylko docisnąć folię do okna i gotowe.

To tani i skuteczny sposób, którego możecie spróbować we własnych domach.