Jak powszechnie wiadomo, nieprzyjemna i burzowa aura trwa w Polsce od jakiegoś czasu i – niestety – okazuje się, że wcale nie zamierza nas opuścić! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej właśnie wydał w tej kwestii specjalne ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia! Zobacz, dla jakich województw!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej właśnie na swojej oficjalnej stronie internetowej opublikował specjalne ostrzeżenia przed burzami z gradem, a także bardzo intensywnymi opadami deszczu.

Ostrzeżenia pierwszego stopnia przez burzami i deszczem, czyli takie, które mogą poskutkować pewnymi stratami materialnymi wydane zostały dla województwa opolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

Ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami, a zatem cięższe w przebiegu – powodujące nie tylko liczne straty materialne, ale także bezpośrednio zagrażające życiu bądź zdrowiu zostało wydane dla województwa warmińsko – mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Ostrzeżenie przed dużymi opadami (II stopnia) natomiast – dla województwa małopolskiego.

Jak wynika z komunikatu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, stan ten może utrzymywać się przez całą sobotę – a być może także do końca weekendu. Należy zatem zachować szczególną ostrożność!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE