Małgorzata Socha prowadzi intensywne życie rodzinne, jest matką trójki dzieci oraz karierze zawodowej. Nie rezygnuje jednak z życia towarzyskiego i chętnie bierze udział w różnego rodzaju imprezach.

Jedna z nich zapadła jej w pamięci najbardziej. Żadna impreza nie może się jej równać. Jak sama twierdzi, to najlepsza impreza jaką udało się jej zorganizować. Mowa oczywiście o jej ślubie z Krzysztofem Wiśniewskim, który odbył się jedenaście lat temu.

– Najlepszą imprezą, jaką udało mi się zorganizować, był mój ślub. Bardzo dobrze się na nim bawiłam, nawet świetnie. To była impreza mojego życia. Zabawa trwała do białego rana, bardzo późno skończyliśmy. Albo bardzo wcześnie, jak zwał, tak zwał – mówi Małgorzata Socha w wywiadzie dla Faktu.

W ciągu tych jedenastu lat życie aktorki bardzo się zmieniło. Poza życiem zawodowym, które rozkwita w najlepsze, została matką dwóch córek i synka. i choć najmłodsze dziecko urodziła w ubiegłym roku, szybko wróciła do formy sprzed ciąży.

Na swój wygląd gwiazda pracuje bardzo ciężko. Dba o zdrową dietę, dużo trenuje. Podjęła się pracy z Anną Lewandowską. Jednak efekty są piorunujące, wielu twierdzi, że jej sylwetka przypomina sylwetkę Angeliny Jolie.

Zainteresował Cię ten artykuł? O podobnym wydarzeniu pisaliśmy tutaj: KRZYSZTOF RUTKOWSKI TO PRAWDZIWY BIZNESMEN. ZOBACZYMY JEGO ŚLUB W TELEWIZJI!

O powrocie do formy Małgorzaty Sochy pisaliśmy tak: MAŁGORZATA SOCHA NA RAMÓWCE POLSATU. ALEŻ ONA SCHUDŁA! IDEALNIE PŁASKI BRZUCH.

Warto zobaczyć również: POLKA ROBI FURORĘ W USA! ZAROBIŁA JUŻ SETKI TYSIĘCY DOLARÓW!

Źródło: „jastrzabpost.pl”