Jeden z bohaterów popularnego niegdyś programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, prokurator, stanął przed sądem także w życiu prywatnym, lecz w roli oskarżonego! Wyrokiem Sądu Najwyższego została na niego nałożona kara pozbawienia wolności.

Co takiego zatem uczynił serialowy Prokurator? Internauci są w szoku, nie wierzą w taki obrót sprawy i paradoks.

Jak powszechnie wiadomo, serial „Sędzia Anna Maria Wesołowska” emitowany był w stacji TVN od 6 marca 2006 do 19 grudnia 2011 i zyskał ogromną popularność i uznanie fanów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż sceny odgrywane w serialowym sądzie były naprawdę profesjonalnie odegrane, gdyż w role prawników wcielali się nie przypadkowi aktorzy, a właśnie prawdziwi prawnicy!

Jednym z nich był prokurator Artur Ł., będący w życiu prywatnym adwokatem. Jak się okazało, mężczyzna sam stanął przed sądem i został oskarżony!

Serialowy prokurator sam stanął przed Sądem!

Jak się okazało, w roku 2016 Artur Ł., będący adwokatem stanął przed Sądem we Wrocławiu i został oskarżony o masowe oszustwa swoich klientów!

- Artur Ł. miał rok na zwrot trzem pokrzywdzonym przez niego osobom łącznie prawie 17,5 tys. zł – mówił Sędzia Marek Poteralski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

Sąd uznał mężczyznę za winnego i skazał go na 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE