Niezwykle poruszające i chwytające za serce słowa Edyty Herbuś na temat swojej rodziny właśnie wypłynęły na światło dzienne. Fani kobiety są w ogromnym szoku, nigdy nie spodziewali się takich słów. Wypowiedź gwiazdy wręcz powala, jest tak poruszająca!

Jak powszechnie wiadomo, Edyta Herbuś należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków osobowości telewizyjnych. Jest tancerką, aktorką oraz prezenterką telewizyjną z ogromną liczbą fanów „na koncie”.

Kobieta często pokazuje w mediach społecznościowych swoją rodzinę udowadniając, że jest dla niej największą z wartości. Raz po raz wstawia fotografie z domu swoich dziadków i chętnie wraca wspomnieniami do przeszłości.

Niezwykłe słowa Edyty Herbuś o jej babci

Niedawno opublikowana fotografia, a właściwie podpis pod nią wywołała pośród fanów niemałe poruszenie, kobieta wypowiedziała się o swojej babci w wyjątkowy sposób!

- Babcia jest czystą radością i szczęściem, więc nie ma nic lepszego niż spotkanie z nią. Celebruję te wycieczki do jej domu, żeby się z babcią uściskać, usiąść przy ukochanym kaflowym piecu, napić się herbaty z cytryną ze szklanki w plastikowym koszyczku. Kiedy czuję zapach tego domu, słyszę strzelające drewno, to jest coś niezastąpionego. To moje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa. Czuję się wtedy, jakbym wróciła do przeszłości, jak mała dziewczynka, bo wychowywałam się z babcią. (...) - mówiła Edyta Herbuś.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE