Jedna z najbardziej popularnych i uwielbianych przez internautów osobowości telewizyjnych – Karol Strasburger właśnie obchodzi swoje 73. urodziny! Jak mężczyzna świętował ten niezwykle ważny dzień? Okazuje się, że w bardzo nietypowy sposób! Przekonaj się!

Karol Strasburger jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci telewizyjnych. Mimo iż mężczyzna zagrał w wielu filmach, to jednak jego osoba najbardziej kojarzona jest z popularnym i emitowanym od ponad dwudziestu lat programem rozrywkowym „Familiada”.

Karol Strasburger znany jest także ze swojego nietypowego poczucia humoru – wiele osób uważa, że opowiadane przez niego dowcipy to tzw. suchary, co oznacza, że nie są zbyt zabawne.

Karol Strasburger obchodzi swoje 73. urodziny! Jak świętuje ten dzień?

Prowadzący „Familiadę” Karol Strasburger właśnie skończył 73. lata! Jak się okazuje, jego żona, Małgorzata Strasburger urządziła mężczyźnie z tej okazji imprezę niespodziankę!

– Pierwszy raz miałem takie urodziny. Moja żona potrafi zaskakiwać i to jest piękne. Żeby związek był udany, dwoje ludzi musi się starać każdego dnia. – powiedział prezenter telewizyjny.

Aktor, mimo swojego wieku dopiero rok temu doczekał się potomstwa – na świat przyszła jego córka Laura. Strasburger uwzględnił ją w swoich życzeniach urodzinowych.

– Życzyłbym sobie z okazji urodzin zdrowia, siły, abym mógł zatańczyć tak, jak na moich urodzinach, na weselu Laury, aby dane mi było zagrać z nią tenisa, zjechać na nartach ze stoku. (…) – dodał wyraźnie wzruszony aktor, Karol Strasburger.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE